Epic Games Bu Haftaki Ücretsiz Oyunlar Neler?

0
111
Epic Games Ücretsiz Oyunlar

Epic Games Bu Haftaki Ücretsiz Oyunlar Neler? Epic Games Store tarafından 20 Ağustos- 27 Ağustos arası ücretsiz yapılacak oyunlar ve bu oyunların türleri, bu oyunların geliştiricileri ve dağıtımcıları, oyunlar hakkında bilgileri araştırdık ve yazdık. Herkese keyifli okumalar.

Epic Games Bu Haftaki Ücretsiz Oyunlar Neler?

Epic Games Store tarafında bu hafta ücretsiz yapılan oyunlar, Enter the Gungeon ve God’s Trigger. 20 Ağustos saat 18.00’de ücretsiz olan bu oyunları 27 Ağustos saat 18.00’e kadar para ödemeden alabilirsiniz. Peki Enter the Gungeon ve God’s Trigger oyunlarının türleri ve geliştiricilerilerini sizler için araştırdık ve yazdık. İlk olarak Enter the Gungeon ile başlayalım.

Enter the Gungeon

Dodge Roll tarafından geliştirilen ve Devolver Digital tarafından dağıtımcılığı yapılan Enter the Gungeon PC ve PlayStation için 5 Nisan 2016 yayımlandı. 5 Nisan 2017’de Xbox One ve 14 Aralık 2017’de ise Nintendo Switch için çıkışını yapmıştır. Enter the Gungeon’ın oyun türü ise Rogue-like ve Mermi Cehennemi (Bullet Hell) olarak tek oyunculu ve çok oyunculu olarak arkadaşlarınızla oynabileceğiniz Enter the Gungeon’ın Metacritic sitesinden puanları ise şöyle;

  • PC için 84,
  • PlayStation 4 için 82,
  • Xbox One için 85 ve
  • Nintendo Switch için ise 87 puanlar alarak her platformdan yüksek puanlara sahip bir oyundur.

Epic Games Bu Haftaki Ücretsiz Oyunlar Neler

God’s Trigger

One More Level tarafından geliştirilen ve Techland tarafından dağıtımcılığı yapılan God’s Trigger PC, PlayStation ve Xbox One için 18 Nisan 2019’da yayımlandı. God’s Trigger’ın oyun türü ise Aksiyon, Macera ve Hepsini vur (Shoot’em Up) olarak tek oyunculu ve çok oyunculu olarak arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz. Vahşet ve şiddet ögelerini barındıran, God’s Trigger’ın Metacritic puanları ise şu şekilde;

  • PC için 75,
  • Xbox One için 79 ve
  • PlayStation 4 için ise 71 puan olarak ortalama bir oyun olarak karşımıza çıkmaktadır.

Epic Games Bu Haftaki Ücretsiz Oyunlar Neler?

Evet pek sevgili Oyunoxs okuyucuları, Epic Games Store’un bu hafta ücretsiz dağıttığı oyunlar bu şekildeydi. God’s Trigger ve Enter the Gungeon’u Epic Games hesabınıza eklemeyi unutmayınız. Eğer “Call of Duty Mobile ücretli mi?” sorusuna cevap verdiğimiz bu yazımıza bakmadıysanız, bir göz atabilirsiniz. Bir sonraki yazımızda görüşünceye dek kendinize çok iyi bakın, hoşça kalın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here