Epic Games Sludge Life Oyununu Ücretsiz Veriyor!

0
111
Epic Games Sludge Life Oyununu Ücretsiz Veriyor

Epic Games Sludge Life Oyununu Ücretsiz Veriyor! Başlıklı yazımızda Epic Games hakkında genel bir bilgilendirme yaptıktan sonra oyun hakkında bazı bilgiler verdik. Size uygun bir oyun olabilir diye merak edenler için detayları anlattık. Oyunun türü ve mekaniklerini merak edenler için bulduk. Ücretsiz oyuna nasıl sahip olabileceğinizi yazdık. Şimdi detaylara geçelim.

Epic Games Hakkında Genel Bilgi

Bazı arkadaşlarımız Epic games firmasını Fortnite ile tanımış olabilir ama esas olarak Epic Games oldukça büyük bir oyun firmasıdır. Yazılımla uğraşan arkadaşlarımızdan bazıları bilecektir ki onlara en çok para kazandıran şeylerden biri Unreal Engine adı verilen bir oyun motoru olmasıdır. Fortnite oyunu da bu motor ile yapılmış bir oyundur. Epic Games şirketi aslında Tencent Holdings şirketine ait bir firma olmakla beraber Kuzey Carolina (ABD) merkezli bir video oyun yapma ve geliştirme şirketidir. 1991 tarihinde Tim Sweeney, Mark Rein tarafından kurulmuştur. Ayrıca 1991 yılından bu yana CEO’su Tim Sweeney’dir.

Epic Games Sludge Life Oyununu Ücretsiz Veriyor

Sludge Life

Kendisi yakın zamanda çıkmış bir oyundur. 28 Mayıs günü çıkmış bu oyunumuzun normal piyasa değeri 25 TL olarak Epic Games üzerinde çıkmıştır. SLUDGE LIFE, garip ahmaklarla dolu kirli bir adada geçen ve kokusu burnuna gelecek kadar yoğun bir atmosfere sahip birinci şahıs / açık dünya / vandalizm oyunudur. Yeni gelen spreyci GHOST ile seçkin graffiticilerden biri olmaya çalış. Açık dünya eğlencesi ve saldırma ya da kaos ortamı ile eğlenen arkadaşlar için tercih edilebilir. Ancak kaliteli grafik arayan arkadaşlar için tavsiye etmem.

Epic Games Sludge Life Nasıl Ücretsiz Alınır?

İlk olarak bir Epic Games hesabınız olmalıdır. Eğer yok ise yukarıda bulunan Epic Games yazısı üzerinden koyduğum bağlantı ile bakıp açabilirsiniz. Şimdi hesabınız açtığınızı varsayalım. Epic Games sitesine veya uygulamayı kurduktan sonra PC üzerinden mağaza sayfasına girin. Mağaza sayfasında keşfet ve göz at kısımları sol üst kısımda bulunur keşfet kısmına basmalısınız. İlk bölmede haberler bulunur bu kısımdan bazı haberleri öğrenebilirsiniz. Alt kısmında ise ücretsiz oyunlar kısmı bulunur. Buradan üzerine basıp aşağı kısımdan alabilirsiniz. Kütüphanenize eklendiği zaman asla kaybolmaz, istediğiniz zaman girebilirsiniz. Ayrıca Epic Games’in veridiği bir başka oyun Pathway‘e bakmayı unutmayın. Okuduğunuz için teşekkürler. Kalın sağlıcakla 🙂

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here