Epic Games Stranger Things 3: The Game Ücretsiz Veriyor!

0
104

Epic Games Stranger Things 3: The Game Ücretsiz Veriyor! Başlıklı yazımızda Epic Games hakkında genel bir bilgilendirme yaptıktan sonra oyun hakkında bazı bilgiler verdik. Size uygun bir oyun olabilir diye merak edenler için detayları anlattık. Oyunun türü ve mekaniklerini merak edenler için bulduk. Ücretsiz oyuna nasıl sahip olabileceğinizi yazdık. Şimdi detaylara geçelim!

Epic Games Hakkında Genel Bilgi

Bazı arkadaşlarımız Epic games firmasını Fortnite ile tanımış olabilir ama esas olarak Epic Games oldukça büyük bir oyun firmasıdır. Yazılımla uğraşan arkadaşlarımızdan bazıları bilecektir ki onlara en çok para kazandıran şeylerden biri Unreal Engine adı verilen bir oyun motoru olmasıdır. Fortnite oyunu da bu motor ile yapılmış bir oyundur. Epic Games şirketi aslında Tencent Holdings şirketine ait bir firma olmakla beraber Kuzey Carolina (ABD) merkezli bir video oyun yapma ve geliştirme şirketidir. 1991 tarihinde Tim Sweeney, Mark Rein tarafından kurulmuştur. Ayrıca 1991 yılından bu yana CEO’su Tim Sweeney’dir. Detayları için buraya Epic Games hakkında bir yazı bırakıyorum.

Epic Games Stranger Things 3: The Game

Stranger Things 3: The Game

17 TL değerinde olan bu oyunumuz dizi serisini sevenlerin oynaması gereken bir oyun. Stranger Things 3: The Game, çok sevilen dizinin 3. sezonuna eşlik eden resmi oyundur! Daha önce hiç görülmeyen görevleri, karakter etkileşimlerini ve sırları açığa çıkararak diziden hatırlayacağın olayları oyna! Biçiminde bir açıklaması vardır. Aksiyon ve macera tarzı bir oyun olarak William Lemons tarafından tasarlanmıştır. Geliştiricileri arasında Netflix bulunmaktadır. PC ve konsol olarak neredeyse tüm platformlara uyumludur.

Oyun içi görsel

Epic Games Stranger Things 3: The Game Nasıl Ücretsiz Alınır?

İlk olarak bir Epic Games hesabınız olmalıdır. Eğer yok ise yukarıda bulunan Epic Games yazısı üzerinden koyduğum bağlantı ile bakıp açabilirsiniz. Şimdi hesabınız açtığınızı varsayalım. Epic Games sitesine veya uygulamayı kurduktan sonra PC üzerinden mağaza sayfasına girin. Mağaza sayfasında keşfet ve göz at kısımları sol üst kısımda bulunur keşfet kısmına basmalısınız. İlk bölmede haberler bulunur bu kısımdan bazı haberleri öğrenebilirsiniz. Alt kısmında ise ücretsiz oyunlar kısmı bulunur. Buradan üzerine basıp aşağı kısımdan alabilirsiniz. 2 Temmuz saat 18.00’a kadar ekleyebilirsiniz. Kütüphanenize eklendiği zaman asla kaybolmaz, istediğiniz zaman girebilirsiniz. Okuduğunuz için teşekkürler. Kalın sağlıcakla 🙂

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here