Epic Games Ücretsiz Verilecek Oyunlar Neler?

0
114
Epic Games Ücretsiz Verilecek Oyunlar Neler

Epic Games Ücretsiz Verilecek Oyunlar Neler? Epic Games Store yayınlandığı ilk günden itibaren biz oyunculara her hafta farklı farklı oyunlar dağıttı. Bu bazen adı çok duyulmayan küçük oyunlardı ve bazen de Grand Theft Auto 5 gibi herkesin bildiği büyük çaplı oyunlardı. Peki Epic Games bu hafta hangi oyunları ücretsiz veriyor?

Epic Games Ücretsiz Verilecek Oyunlar Neler?

Bu hafta Epic Games Store biz oyuncular için 3 tane ücretsiz oyun veriyor. İlki piyasaya daha bugün sürülecek olan Total War ailesinin en yeni oyunu olacak olan A Total War Saga: Troy oyunu. İkinci oyunumuz ise geçtiğimiz yılın popüler oyunlarından biri olan Remnant: From the Ashes oyunu. Son oyunumuz ise Alto Collection adı altında iki oyunumuz var. Alto’s Adventure ve Alto’s Odyssey isimli oyunlar. İlk çıkışını mobil cihazlara yapan Alto oyunları artık PC’ye geliyor. Şimdi bu oyunlar hakkında daha detaylı bilgiler verelim.

Epic Games Ücretsiz Verilecek Oyunlar Neler

A Total War Saga: Troy

 The Creative Assembly ve Feral Interactive tarafından geliştirilen ve SEGA tarafından dağıtımcılığı yapılan A Total War Saga: Troy çıkışının ilk 24 saati boyunca Epic Games Store’da ücretsiz olarak alınabilecek. Truva dönemini anlatacak bu oyun gerçek zamanlı strateji türündedir.

Remnant: From the Ashes

16 Ağustos 2019’da yayımlanan Remnant: From the Ashes Gunfire Games tarafından geliştirildi ve Perfect World Entertainment tarafından dağıtımcılığı yapıldı. Aksiyon- macera, üçüncü şahıs kamera açısı ve Souls benzeri bir oyun olan Remnant: From the Ashes ayrıca çok oyunculu olarak da oynanabiliyor.

Alto Collection

Alto Collection, iki oyundan oluşmakta. Bu iki oyunda ilk çıkışını mobil cihazlara yaptı. İlk oyunu olan Alto’s Adventure 19 Şubat 2015’te çıkışını yaptı. Serinin ikinci oyunu olan 21 Şubat 2018’de iOS ve 25 Temmuz 2018’de Android için çıkışını yaptı. Çıktığı yıl BAFTA oyun ödüllerinde ise yılın mobil oyununa aday olarak gösterildi. Görselliğiyle ve müzikleriyle öne çıkan oyunun türü ise aksiyon.

Epic Games Ücretsiz Verilecek Oyunlar Neler?

Evet pek sevgili Oyunoxs okuyucuları, Epic Games’in bu hafta verdiği ücretsiz oyunlar bunlar. A Total War Saga: Troy yarın saat 16.00’ya kadar ücretsiz, Remnant: From the Ashes ve Alto Collection ise 20 Ağustos 18.00’de sona eriyor. Bu süreler boyunca bu ücretsiz oyunları almayı unutmayınız. Eğer PUBG Mobile’de avcı kamuflajının nerede olduğunu bilmiyorsanız ve bulmak istiyorsanız bu yazımıza bir göz atabilirsiniz. Bir sonraki yazımızda görüşünceye dek kendinize çok iyi bakın, hoşça kalın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here