ESPORİST.NET Hakkında

0
40

Son zamanlarda bilindiği üzere birçok espor faaliyetleri ve özel etkinlikler düzenleniyor. Özellikle Valorant, CS:GO ve LOL gibi rekabetçi oyunlarda bu tarz turnuvalar ayrıca uluslararası müsabakalar yapılıyor. Ancak ülkemizde genel olarak espor hakkında bilgi paylaşımı konusunda sorun var ve bu sorun için en iyi çözümlerden biri olarak Esporist.net sizin işinizi kolaylaştırmış ve güncel önemli espor haberlerini paylaştığı bir platform oluşturmuş.

ESPORİST.NET Nasıl Bir Platform?

Bu platform üzerinden özellikle takip ettiğiniz takımın maçları hakkında önemli bilgiler edinebilirsiniz. Ayrıca turnuvaların düzenlendiği yerler ve çeşitli şekillerde hazırlanmış etkinlikler konusunda geniş bir bilgi yelpazesine sahip olmuş olursunuz. Bu müsabakalar içerisinde bulunan oyuncu topluluğu ve aklınızın alamadığı düzeyde ödül havuzunu öğrenmek, site üzerinde çeşitli olarak anlatılan maç sonuçları ve takım yorumlamaları ile daha eğlenceli bir hale getirebilirsiniz. Kendi tuttuğunuz espor takımı ve geçmişi hakkında bilgiler edinip arkadaşlarınızla keyifli sohbetler yaşayabilirsiniz. Eğer Türkiye üzerinde espor ne durumda ve ben kendim esporcu olmak istesem nasıl olabilirim? Konusunda da başarılı bir şekilde bilgi sahibi olup önünüzü görebilirsiniz. Türkiye Espor Federasyonu ve gelecekte oluşacak durumlar hakkında erkenden haber alıp harekete geçme fırsatını kaçırmayın derim. Yakın zamanda gerçekleştirilen fuarlar ve bu fuarlar aracılığı ile yapılan duyurulardan haberdar olup belki fuar için erkenden bilet bulma fırsatını kaçırmayın.  Ayrıca son dönemlerde yapılan takımların kadro değişiklikleri ve özellikle yeni sezonlarda nasıl bir strateji ile ilerleyeceklerini öğrenip ona göre hareket edebilirsiniz.

Kurucusu ve Güvenilirliği

Ayrıca Esportis.net sizin için güvenilir bir kaynak olarak görünmüyorsa bir de kurucusu Fatih ÖZCAN’dan bahsedelim. Fatih Bey Üniversite olarak medya ve iletişim bölümü mezunu bir espor sevdalısı olarak bu tarz insanları bilgilendirici ve özellikle espor konusundaki haberler ulaştırmak aynı vakitte severek yardımcı olmak için siteyi oluşturmuştur. Aynı zamanda aktif olarak Twitch üzerinden viorven kullanıcı ismiyle canlı yayınlar gerçekleştiriyor. Sizde yayınlara katılıp keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Güvenli ve güncel bir şekilde önemli espor haberlerine Esporist.net adresinden ulaşabilirsiniz. Kaliteli ve güncel haber için sosyal medya hesaplarımızı takibe almayı unutmayın. Okuduğunuz için teşekkürler. Kalın sağlıcakla ve keyifli oyunlarla.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here