Euro Truck Simülatör 2 Crack Nasıl Yapılır ?

0
171
Euro Truck Simulator 2 Crack Nasıl Yapılır

Steam’da satışa çıkan Euro Truck Simülatör 2 çoğu kişi tarafından çok beğenildi. Gerçekçi grafikleriyle oyuncuya tır sürme deneyimini en üst safhada yaşatan Euro truck simülatör 2 crack işlemi çoğu sitede yayımlanmış ve oyuncular tarafından çok fazla ilgi görmüştür. Ancak bazı siteler ya sahte crackler ile prim kasıyor ya da dolandırıcılık yapıyor. Biz de Oyunoxs ekibi olarak sizlere en güvenli şekilde nasıl crack işlemi yapacağınızı anlattık.

Euro Truck Simülatör 2 Crack Yapma İşlemi

Oyunu bilgisayarınıza indirmeniz gerekmekte. İndirdiğiniz rar dosyasını klasöre çıkartın, çıkardığınız klasör içerisinde bir adet ISO kalıbı var kalıba sağ tıklayıp “aç” seçeneğini seçin, açılan otomatik kullan penceresinde “setup exe” yazan kutucuk var kutucuğa bir kere tıklamanız yeterli. Tıkladıktan sonra küçük bir pencere açılacak, “tamam” butonuna basarak kurulum sihirbazını açın. Daha sonra “Next” butonuna basarak kurulumun ikinci aşamasına geçebilirsiniz.

Euro Truck Simulator 2 Crack Nasıl Yapılır

Böyle bir pencere açılır bu aşamada “Browse” butonuna tıklayarak oyunu kuracağınız yeri seçmelisiniz oyunu kuracağınız yeri seçtikten sonra ise “Next” butonuna tıklayarak son aşamaya geçebilirsiniz. “Next” butonuna tıkladığınızda gelen ekranda “Install” butonuna tıkladığınızda belli süre kadar oyun dosyalarını belirttiğiniz yere kopyalamasını bekleyeceksiniz kurulum bittiği zaman karşınıza bir ekran gelecek. “Finish” diyerek oyununuzun açılmasını bekleyin.

Açıklama=oyun sizden crack istemez sizden serial adı verilen şifreler ister bunlara da alttan ulaşabilirsiniz.

1:3342J-DYJF0-XEA3K-5J0YS-40UFY
2:THWYR-Y553Q-71V7H-L8KLL-4KFXE
3:7KWDE-K9MV0-KFM10-ACJ2Q-HY9KZ
4:HKR19-MLUDU-2KC0X-QU17Y-DP65W

Crack İşleminin Zararları!!!

Çoğu kişi önemsemese de Crack yapmak bilgisayar açısından zararlı olabilir. Bir sürü oyunda bir sürü Crack veren siteler var ve çoğu insan sorgusuz sualsiz bu sitelerdeki linklere tıklıyor ve tongaya düşüyorlar. Bu gibi sitelerin tıkladığınız linkler aracılığı ile sizin bilgilerinizi ele geçirmeye, virüs aktarmaya, e-posta adreslerinize giriş yapmaya, kredi kartlarınız ve daha nice özel bilgilerinize ulaşmaya çalışmaları çok kolay olacaktır. Bu yüzden Crack yapmak için sitelere güvenmek de bir o kadar riskli ve tehlikelidir. Hem bilgisayarınız açısından hem ekonominiz açısından zararlıdır. Lütfen bu gibi sitelere güvenmeyin inanmayın ve sakın ama sakın bu tuzaklara düşmeyin. Daha fazla oyun rehberine erişmek için sitemize göz atmayı unutmayın 🙂

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here