Euro Truck Simulatör 2 Hileleri Ve Tüm Detayları!

0
174
Euro Truck Simulatör 2 Hileleri

Euro Truck Simulatör 2 Hileleri çoğu zaman arkadaşlar tarafından soruluyordu. Özellikle birçok arkadaş tarafından sıfır kamerası yapımı soruluyordu. Bizde ETS 2 hileleri konusunda bir araştırma yaptık ve size hilenin yapımını aynı zamanda da türlerini anlattık. Eğer sıfır kamerası hakkında bir yazı istiyorsanız yorumlarda belirtebilirsiniz.

ETS 2 Hakkında Genel Bilgi

Halen güncelleme alan ve yakında zamanda 1.38 güncellemesi gelmesi haberiyle gündeme gelen bu oyun Türkiye’de oldukça hatırı sayılır bir kitleye sahiptir. Özellikle sağladığı direksiyon destekleri gayet başarılı bir biçimde yapılmıştır. 2012 yılında çıkış yapmasına rağmen hala oynanmaktadır. Ayrıca çoklu oyunculu modu ile arkadaşlarınızla keyifli konvoylar yapabilirsiniz. Bu arada ETS 2’de trafik artırma hakkında olan yazımıza bir bakın derim.

Euro Truck Simulatör 2 Hileleri

Euro Truck Simulatör 2 Hileleri

Oyunda temel olarak iki adet hile bulunmakta bunlardan biri Cheat Engine programı ile diğeri ise oyun ayarları kısmından açılan ve oyun içinde bulunan konsol ile yapılıyor. Burada size göstereceğimiz hileler diğer oyunculara etki etmediği için rahatlıkla yapabilirsiniz. Ancak şunu ekleyeyim ki hileleri abartı olarak kullanınca bir amaç ve zevk kalmıyor bu nedenle bize mahvoldu oyunum demeyin.

ETS 2 Programsız Hilesi

Öncelikle dosyalar kısımından belgelere dosyasına girmeniz gerekiyor. Orada bulunan Euro Truck Simulator 2 dosyasına girin. Girdiğiniz kısımda bulunan config.cfg isimli dosyayı sağ tık yapıp birlikte aç kısmından not defteri ile açın. Daha sonra uset g_console yazısını belge içerisinde arayın. CTRL+F yaparak aratırsanız daha kolay bulabilirsiniz. Burada uset g_console yazısının devamında bulunan sıfırı bir yapıp kaydetmeniz gerekmektedir. Oyuna girip ESC tuşunun altında bulunan tuşa basarak konsol kısmını açarsınız. Buradan bazı komutları kullanarak hileler yapabilirsiniz. Girdiğiniz dosya içerisinde kodları bulabilirsiniz.

ETS 2 Cheat Engine Hilesi

Cheat Engine programını yükleyip kurun ve menüsüne giriş yapın sonra oyunu açın. Oyun açıkken hileyi yapmanız gerekmektedir. Daha sonra uygulama üzerinden taratın. Bu adımlardan sonra girip değerler ile oynayarak paranızı, deneyim puanınızı, vb. şeyleri değiştirip direk zengin bir hesap oluşturabilirsiniz. Bu tarz durumlarda  azda olsa hata meydana gelebilir. Bu durumlarda işlemi geri alıp oyunu kapatın ve yeniden açın muhtemelen düzelecektir. Okuduğunuz için teşekkürler. Kalın sağlıcakla 🙂

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here