Fall Guys Fiyat Nedir? En Uygun Nereden Alınır?

0
136
fall guys fiyat

Fall Guys yeni çıkmış olmasına rağmen yayıncılar arasında çok sevilmiş ve birçok oyuncunun da dikkatini çekmiştir. Yüksek bir sistem gerektirmemesi ve düşük alan kaplaması da oyun için büyük bir artı. Biz de bu yazımızda Fall Guys Fiyat ve daha fazlası hakkında bilgiler derledik ve onları sizinle paylaşacağız.

Fall Guys

Geçtiğimiz günlerde PlayStation 4 ve PC için yayınlanan yeni Battle Royale oyunu Fall Guys: Ultimate Knockout tüm dünyada müthiş bir ilgiyle karşılandı. Yapımcı stüdyo Devolver Digital tarafından yapılan açıklamaya göre Fall Guys sadece ilk 24 saati içerisinde 1,5 milyonun üzerinde oyuncu çekmeyi başardı. Fall Guys’ın yakaladığı büyük popülaritenin asıl sebebi PS Plus ücretsiz kampanyası denebilir. Oyun çıktığı anda PS Plus abonelerine özel olarak ücretsiz verildi. Ancak buna karşın ücretli Steam versiyonunun da yine büyük bir ilgiyle karşılandığını görüyoruz. Oyun Steam’de hem en çok satanlar listesine girmeyi başardı hem de anlık 120 binin üzerinde oyuncu sayısına ulaştı. Fall Guys ayrıca şu anda Twitch’te de en çok izlenen oyunlar arasında yer alıyor.

fall guys fiyat nedir

Battle Royale için herkesin alışmış olduğu dışında bir yenilikle gelen Fall Guys şiddet içermiyor, canlı renkleri ile göze güzel görünen yapısı ile oyuncuları kendine çekiyor. Ayrıca oyunun çok basit mekaniklere sahip oluşu birçok yaştan oyuncuyu da etkiliyor.  Fall Guys’ta bir tura 60 farklı oyuncuyla başlanıyor ve oyuncular sırasıyla farklı oyun türlerinde yavaş yavaş eleniyor. Bir turda 4-5 farklı oyun oynanıyor ve kalan son kişi turun kazananı oluyor. Yapımcı Devolver Digital oyunu düzenli olarak güncelleme sözü verdi. Şu anda sezon 1 oynanıyor, yaklaşık iki ay sonra sezon 2 paketi yayınlanacak. Yani Fortnite ve Warzone benzeri sürekli olarak güncellenen aktif bir oyun olacak.

Fall Guys Fiyat

Fall Guys şu an için Steam’da 20$ gibi biz Türkler için yüksek bir fiyata satılıyor. Ancak Steam’ın en güzel yanlarından biri olan Türkiye için dolar kurunu düşükten alması oyunun fiyatının sadece 38 TL olmasını sağlıyor. PlayStation üzerinden almak isterseniz ise 89 TL’ye satın alabilirsiniz. Fall Guys için güncelleme yazılarından anında haberdar olmak için E-Bültenimize abone olabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here