Far Cry 5 Kısa Süreliğine Ücretsiz! Nasıl İndirilir Detaylar!

0
130

Far Cry 5 Kısa Süreliğine Ücretsiz! Nereden alınır? Nasıl indirilir? Nasıl oynanır? tüm soruların cevabını sizler için topladık. İşte bütün detaylar.

Far Cry 5 Nedir?

Far Cry 5, Ubisoft şirketinin geliştirmiş olduğu single player (tek oyuncu) ve co-op (eşli oynanış) modlarıyla bizlere sunduğu bir hikaye oyunudur. Oyunun çıkış tarihi 27 Mart 2018’dir. Oyunun sunduğu açık dünya grafikleriyle çok başarılı bir oyun olan Far Cry 5 hikayesinin akışıyla da oyuncularının beğenilerini topluyor. Hope County adında bir hayali Amerika kasabasında geçen oyun, Project at Eden’s Gate adında bir tarikat üzerinde hikayesine devam ediyor. Oyunu PC, PS4 ve Xbox One platformları üzerinden dilediğiniz gibi oynayabiliyorsunuz.

Far Cry 5 Kısa Süreliğine Ücretsiz!

Koronavirüs kapsamında ücretsiz oyunlar vermeye devam eden oyun firmaları arasına Ubisoft şirketi de Far Cry 5’i kısa bir süreliğine ücretsiz yaparak katılıyor. Ancak Far Cry 5 29 Mayıs İle 31 Mayıs aralığında sadece PC platformu üzerinde ücretsiz olacak. Dileyen oyuncular 31 Mayıs tarihinden sonra oyunu %75 indirim ile 67.25 TL‘ye alarak kaldıkları yerden devam edebilecekler. Peki Far Cry 5 için önerilen sistem gereksinimleri neler birde ona bakalım.

Önerilen Sistem Gereksinimleri – 1080p 60fps

  • İşletim Sistemi: Windows 7 SP1, Windows 8.1 ve Windows 10 (sadece 64 bit versiyonlar)
  • İşlemci: Intel Core i7-4770 @ 3.4 GHz ve AMD Ryzen 5 1600 @ 3.2 GHz veya eşdeğer
  • Ekran Kartı: Nvidia Geforce GTX 970 ya da AMD R9 290X
  • RAM: 8 GB
  • Çözünürlük: 1080p
  • Görüntü Ayarları: Yüksek

Far Cry 5 Ücretsiz Bedava

Far Cry 5 Ücretsiz Nasıl Oynayabilirim?

Oyunu şuanda Ubisoft’un kendi platformu üzerinde ücretsiz bulabilirsiniz. Ubisoft store üzerinden Far Cry 5 oyununa ulaştığınız zaman oyunu satın alma kısmının hemen altında Play For Free (PC) yazısını görüceksiniz. O kısımdan ücretsiz bir şekilde 2 günlüğüne erişebilir ve dileğiniz gibi oynayabilirsiniz. Oyunu indirebilmeniz için 40 GB yeterli depolama alanına sahip olmalısınız. Elinizi çabuk tutsanız iyi edersiniz zamanınız daralıyor. Hepinize şimdiden iyi oyunlar dileriz. Bu fırsatı sakın kaçırmayın!

Eğer henüz Epic Games şirketinin verdiği ücretsiz oyunlarından ve tarihlerinden haberdar değilsen Müjde! Epic Games Ücretsiz Oyun Veriyor! yazımıza göz atabilirsin. İyi oyunlar Oyunoxs okurları  🙂

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here