FAR CRY 5 Türkçe Yama Nasıl Yapılır?

2
141
FAR CRY 5 Türkçe Yama

FAR CRY 5 Türkçe Yama Nasıl Yapılır? Başlıklı yazımızda oyun piyasasında bulunan önemli bir RPG (Role-Play-Game) oyununu inceledik ve hakkında önemli bilgiler verdik. Daha sonrasında ise Türkçe yama kısımına giriş yaptık. Türkçe yama hakkında önemli bilgiler verdik. Yama yapımı konusunda nasıl yol izleyeceğinizi kolay biçimde anlattık.

FAR CRY 5 Hakkında Genel Bilgi

İlk olarak Türk firması tarafından yapılmış bir oyun olması ile bilinen bu oyunda diğer oyunlar gibi Türkçe Dil desteği vermemektedir. İlk olarak 2018 yılının ortalarında piyasa çıkışını gerçekleştirmiştir. FAR CRY serisinin dördüncü oyunundan sonra olan devam kısmıdır. FPP kamera açısı ile oynanan oyunumuz insanlar tarafından beğenilse de eski tadının kalmadığı söylenmektedir. Mükemmel olmasa da gayet oynayabileceğiniz güzel bir oyun diyerek nitelendirebiliriz. Bu arada Watch Dogs 2 Türkçe Yama detayları için buraya bir yazı bırakıyorum.

FAR CRY 5 Türkçe Yama

FAR CRY 5 Türkçe Yama Hakkında Genel Bilgi

Anlatacağımızı yama bizim tarafımızda tasarlanmadığı için bizim tarafımızdan %100 güvence veremeyeceğiz. Biz genel anlamda yamaları araştırıp güzel yamaları bulup size kolay kurulumunu anlatıyoruz. Yama yaparken herhangi bir bug (hata) ile karşılaşma ihtimalinize karşı tavsiyem oyun dosyalarının bir yedeğini alın. İnternetiniz hızlı ise yedekleme işlemine hiç bulaşmayın, indirmek sizin için daha kolay olur diye söylüyoruz. Çünkü duruma bağlı sorunlar oluyor ve yeniden kurulum yaptığınızda düzeliyor. Yamayı yaptığınız zaman ise alt yazılar veya menü ve bu tarz şeyler Türkçe olacaktır. Ayrıca bir şey daha ekliyeyim karakterlerin seslendirmeleri yine İngilizce olarak kalacaktır.

Türkçe Yama Yükleme ve Kurulum

İlk olarak yama ücretsiz olarak kullanılabilir. Rockerdem sitesine girip link kısımlarından indirmelisiniz. Ayrıca virüs programları dosyayı virüs olarak algıladıkları için silmesini engellemek için bir süreliğine korumayı kapatın. İndirilen dosyayı rar dosyasından çıkarmak için site adını şifre olarak kullanmalısınız. Sonrasında dosyayı çalıştırıp sözleşme kabullerini tamamlayarak oyunun kurulu olduğu dosya dizisini seçmelisiniz. Bu kısımda yedekleme isteğiniz hakkında bir soru soracaktır. Bu kısmı bitirdikten sonra oyununuz oynanmaya hazır olacaktır. Sorun çıkan olursa yorumlara yazabilir elimizden geldiği kadarıyla yardım ederiz. Okuduğunuz için teşekkürler. Kalın sağlıcakla 🙂

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here