Fifa Mobile APK Para Hilesi 2020 Nasıl Yapılır?

0
195
Fifa Mobile apk para hilesi 2020

Fifa Mobile apk para hilesi 2020 konusunda birçok kişi oyun içi eşyaları satın almak için araştırmalar yapmaya başlamıştı. Bu araştırmalar sonucu yapılan sonuçlarda net cevap bulamayanlar için bu rehberi sizler için hazırlamaya karar verdik. Özel olarak konuları detaylı olarak değerlendirip uyarı ve tavsiyelerimizi sizler için yazımızda derledik.

Para Hilesi Nasıl Olur

Genel anlamda para hilelerinin çoğunluğu her türlü para birimini artırmak için kullanılırken bazı uygulamalarda bazı kısımlarda artış sağlamak için kullanılıyor. Oyun için bulunan coins adını verdiğimiz paralar kimi zaman 999999 gibi uçuk sayılara sahip olduğunda ya program kullanılarak değiştirilmiştir ya da Apk olarak değiştirilmiş hali olan oyun versiyonu yüklenmiştir. Onun dışında bu tarz hilelerin pek farklı çeşidi bulunmuyor. Ancak siz diğer para birimleri ile tek tek uğraşmamak için tek seferde Apk yükleyip tüm para türlerine sahip olabilirsiniz. Ancak yüklemeye karar vermeden yazıyı tamamen yani sonuna kadar dikkatlice okumanızı öneririm.

Fifa Mobile apk para hilesi 2020
Fifa Mobile apk para hilesi 2020 fifa mobile hileli fifa mobile hileli apk

Fifa Mobile Apk Para Hilesi 2020

Çeşitli sitelerden ekstra olarak bulunabilen bu tarz oyun dosyaları daha çok Türkiye piyasasında android oyunclub sitesinin sahibi Toprak Koç tarafından yapılan hileler kullanılıyor. Hile derken uygulama olarak değil Apk olarak yani verileri değiştirilmiş oyun olarak yeniden düzenlenmiş halini sitesinde paylaşıyor. Ancak bazen bu tarz Apk yükleyip direkt olarak dosyadan kurduktan sonra sunucu bağlantısı yapılamıyor. Hesabınıza giriş yaptığınız zaman bile genede online olarak oynan oyunlarda sorunlar yaşanabiliyor. Özellikle bu konuya çok dikkat etmeniz gerektiğini söyleyebilirim. Ayrıca FİFA 21 hakkında olan yazımızı okuyarak önemli bilgiler elde edebilirsiniz.

Önemli Uyarılar

İlk olarak bu tarz sitelerden indirme işlemi yapıyorsanız bu konu için indirme ayarlarını değiştirmeniz gerekir ama bu da sizin güvenlik seviyenizi düşürecektir. Bu nedenle site seçimi çok önemli olacaktır. Özellikle bilgilerinize erişim vermeniz sizin kişisel bilgilerinizin çalınması konusunda oldukça tehlikeli bir durum diyebiliriz. Ayrıca daha fazla bu tarz kaliteli paylaşımları görmek ve bize destek olmak için Instagram hesabımızı takip edip gönderilerimizi beğenmeyi unutmayın. Okuduğunuz için teşekkürler. Kalın sağlıcakla 🙂

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here