Fortnite Bölüm 2 Sezon 4

0
127

2017’de çıkmış olan ve Epic Games’in en büyük başarı kaynağı olan Fortnite bölüm 2 sezon 4 kısmı yayınlandı. Tamamen Marvel karakterlerinden oluşan bu sezonda karakterlere özel uçuş efektleri planörler, toplama aletleri ve daha bir çok ödül yer almakta. Peki bu ödüller neler ve hangi karakterler bulunuyor? Gelin ve bir göz atalım değerli okurlar.

Fortnite Bölüm 2 Sezon 4 Hakkında

Toplamda 9 adet Marvel karakteri ve karakterlere özel danslar, toplama aletleri, çantalar, kaplamalar ve uçuş animasyonları oyun içi görevlerde yer alıyor. Fakat listemizde eksik olan karakter Galacticus her sezonda olduğu gibi bu sezonun sonlarına yaklaştığımızda bir etkinlik ile karşımıza çıkacak. Şuan net bir bilgi yok ama yayınlanan teori ve haberler bu yönde.

Karakterler ve Eklentileri

  • Thor savaş biletinin ilk kademesinde yer alıyor. Belirli eklentileri ( uçuş animasyonları, kaplamalar ve toplama aletleri,çantalar ) savaş bileti kısmında oyun görevlerinde yer alıyor.

Fortnite Sezon 2 Bölüm 4 Thor Yetenekleri

Eklentiler

Fortnite Sezon 2 Bölüm 4 Thor YetenekleriFortnite Sezon 2 Bölüm 4 Thor YetenekleriFortnite Sezon 2 Bölüm 4 Thor YetenekleriFortnite Sezon 2 Bölüm 4 Thor Yetenekleri

  • Jennifer Walters savaş biletinin 22. kademesinde bulunuyor. Belirli eklentileri ( uçuş animasyonları, kaplamalar ve toplama aletleri,çantalar ) savaş bileti kısmında oyun görevlerinde yer alıyor.

Fortnite Sezon 2 Bölüm 4 Jennifer Walters Yetenekleri

Eklentiler

Fortnite Sezon 2 Bölüm 4 Jennifer Walters YetenekleriFortnite Sezon 2 Bölüm 4 Jennifer Walters YetenekleriFortnite Sezon 2 Bölüm 4 Jennifer Walters YetenekleriFortnite Sezon 2 Bölüm 4 Jennifer Walters Yetenekleri

  • Groot savaş biletinin 38. kademesinde bulunuyor. Belirli eklentileri ( uçuş animasyonları, kaplamalar ve toplama aletleri,çantalar ) savaş bileti kısmında oyun görevlerinde yer alıyor.

Fortnite Sezon 2 Bölüm 4 Groot Yetenekleri

Eklentiler

Fortnite Sezon 2 Bölüm 4 Groot YetenekleriFortnite Sezon 2 Bölüm 4 Groot YetenekleriFortnite Sezon 2 Bölüm 4 Groot YetenekleriFortnite Sezon 2 Bölüm 4 Groot Yetenekleri

  • Storm savaş biletinin 53. kademesinde bulunuyor. Belirli eklentileri ( uçuş animasyonları, kaplamalar ve toplama aletleri,çantalar ) savaş bileti kısmında oyun görevlerinde yer alıyor.

Fortnite Sezon 2 Bölüm 4 Storm Yetenekleri

Eklentiler

  • Dr. Doom savaş biletinin 67. kademesinde bulunuyor. Belirli eklentileri ( uçuş animasyonları, kaplamalar ve toplama aletleri,çantalar ) savaş bileti kısmında oyun görevlerinde yer alıyor.

Fortnite Sezon 2 Bölüm 4 Dr Doom Yetenekleri

Eklentiler

  • Mystique savaş biletinin 80. kademesinde bulunuyor. Belirli eklentileri ( uçuş animasyonları, kaplamalar ve toplama aletleri,çantalar ) savaş bileti kısmında oyun görevlerinde yer alıyor.

Fortnite Sezon 2 Bölüm 4 Mystique Yetenekleri

Eklentiler

  • Tony Stark savaş biletinin 100. kademesinde bulunuyor.Belirli eklentileri ( uçuş animasyonları, kaplamalar ve toplama aletleri,çantalar ) savaş bileti kısmında oyun görevlerinde yer alıyor.

Fortnite Sezon 2 Bölüm 4 Iron Man Yetenekleri

Eklentiler

  • Wolverine sahip olabilmek için oyun içinden belli görevler yapmalısınız.

Fortnite Sezon 2 Bölüm 4 Wolverine Yetenekleri

Eklentiler

Fortnite Battle passı satın almak için 950 V-Bucks harcamanız gerekiyor fakat battle passı tamamladığınızda toplamda 1500 v-buck kazanıyorsunuz. Fortnite bölüm 2 sezon 4 hakkındaki detaylar şimdilik bu kadardı değerli okurlar yeni ve en güncel oyun haberleri için sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here