Fortnite Event Ne Zaman – Güncel 2020

0
134

Fortnite event ne zaman olacak? Fortnite etkinliği ertelendi mi? Fortnite yeni sezon ne zaman gibi sorularla sıkça karşılaşıyoruz. Epic Games tarafından geliştirilen ve ücretsiz olması ve grafikleri sebebiyle kısa sürede tüm dünyada dev bir oyuncu kitlesi edinen Fortnite, çeşitli güncellemeler, etkinlikler ve düzenlediği eventler ile  oyuncu kitlesini canlı tutmayı amaçlıyor. Kayıtlı oyuncu sayısında 350 milyonu aşan Fortnite, her yeni etkinlikte çok daha fazla oyun severe ulaşıyor. Battle Royale alanında her geçen gün yeni rakiplerle karşılaşsa da rekorlar kırmaya devam eden Fortnite, Epic Games’in kullanıcı kitlesini katlayarak arttırmaya devam ediyor.

Fortnite Hakkında

Fortnite genellikle 6 ayda 1 değişen sezonlara sahip bir oyun. Bu sayede oyuncuları oyuna bağlayan ve zevk almalarını sağlayan bir oyun olmaya devam ediyor. Espor konusunda da başarılı olan fortnite,ülkemizden de Esporculara sahip. Bazı yayıncılar gerek ülkemizde gerekse yurt dışında bu oyun sayesinde hayatlarına iyi bir yol çizmiş bulunmakta. Örneğin; Tfue,Ninja,Myth,Cloak…Fortnite oyun tarzı olarak diğer Battle Royale oyunlardan farklı olduğu için kimisine göre daha fazla dikkat çekmekte. Oyun içinde kendinize bir ev belki bir kale inşa edebilirsiniz. Arkadaşlarınızla oynamak için gayet güzel ve akıcı bir oyun.

Event Hakkında

İsteyen oyuncular oyun içinde farklı skinler alabilmekte. V-bucks denilen oyun içi para birimi sayesinde bunlara sahip olabilirsiniz. Fortnite’ın geliştiricilerinden biri ve aynı zamanda yayın platformu olan Epic Games, resmi sitesinde yaptığı açıklamayla  Fortnite Event’inin ve Fortnite yeni sezonun ertelendiğini duyurdu. Böylelikle Fortnite yeni sezon ertelendi mi ve Fortnite Event ne zaman gibi sorular da cevabını bulmuş oldu. Geçtiğimiz günlerde bu eventlere örnek olabilecek çok güzel bir konser verildi. Daha öncesinde ünlü Dj Marshmello‘nun da konseri olmuştu ve bizce gayet güzeldi.

fortnite event
Fortnite’ın yeni sezonundan bir görsel

Fortnite Event Ne Zaman Olacak?

Geçtiğimiz günlerde 15 haziran pazartesi günü yeni event gerçekleşti. Yeni sezon ise 17 haziranda gerçekleşti. Yeni herhangi bir event hakkında bilgimiz bulunmamakta. Epic Games’in yaptığı açıklamada Amerika Birleşik Devletleri’nde meydana gelen ırkçı şiddet olayları doğrultusunda şu anlık bir event beklenmemekte.Ama bazı oyunculara göre bu olaylar hakkında bir event bekleniyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here