Fortnite Ghoul Trooper Nedir?

0
141

Epic Games 2017’den önce adını duyuramamış oyun firmalarından biriydi. Ancak bu durum Fortnite Battle Royale çıktıktan sonra tersine döndü ve işler onlar için yolunda gitmeye başladı. Ve Battle Royale tarihine adını altın harfler ile yazdıran Fortnite bir çok başarıya imza attı. Toplam kayıtlı oyuncu rekoru kadar zor bir rekoru kırmayı başardı. Fortnite bu sıralar çok fazla etkinliğe imza attı Travis Scott konseri yaklaşık 12,3 milyon kullanıcı tarafından izlendi. Bunun haricinde film dünyasının ünlü firmaları Star Wars ve Marvel ile ortak çalışmalar yürüttüler ve gerçekten oyuncular tarafından çok beğenildi. Hem kostümler hemde oyun içi etkinlikler gerçekten de fazlasıyla eğlenceliydi. Bunlar haricinde Fortnite bazı özel günlerde de güncellemeler yapıyor. Örneğin cadılar bayramları ve paskalya bayramlarında oyun içinde çeşitli değişiklikler yapılıyor. Paskalya bayramında harita içerisinde yumurtalar silahları bulunuyordu ve buna özel kostümler vardı. Cadılar bayramında ise roketlerin ön kısmında bal kabakları vardı ve ateş ettiğinizde farklı sesler çıkarıyordu. Evet değerli okurlar bu gün ki yazımız  Fortnite Ghoul Trooper hakkında olacak.

Fortnite Özel Gün Etkinlikleri

Fortnite paskalya bayramında tavşan kostümleri ve yumurta şeklinde çantalar tanıtmıştı. Oyun içerisinde ise yumurta silahı bulunuyordu. Cadılar bayramında ise iskelet ve zombi tarzında kostümler tanıtmıştı. Cadılar bayramı güncellemesi Fortnite çıkışından 3 ay sonra tanıtıldı ve şuan çoğu oyuncunun sahip olmadığı Ghoul Trooper kostümleri mağazaya 1500 v-bucks karşılığında mağazaya eklendi. Peki Ghoul Trooper nedir ve şuan sahip olabilir miyiz ?

Fortnite Ghoul Trooper Hakkında

Ghoul Trooper 2017′ de Fortnite tarafından mağazaya eklenmiş destansı bir kostümdür. Ve çoğu oyuncunun isteği üzerine bu yıl 16 ekimde tekrar mağazaya eklendi. 1500 v-bucks değerinde  farklı renk seçenekleri ve çantası ile beraber oyunculara tekrardan sunuldu. Fakat bir diğer efsane Skull Trooper kostümü şuan mağazada yok. Ghoul Trooper kadar Skull Trooper da oyuncular tarafından seviliyor.

Gulyabani Asker

Fortnite Ghoul Tropper

Kafatası  Asker 

Fortnite Ghoul Tropper Nedir

Evet değerli okurlar bu gün ki yazımıza iki efsanevi Fortnite kostümünden ve etkinliklerinden bahsettik. Ve unutmadan Fortnite Dansları adlı yazımıza göz atmayı unutmayın. Bir sonraki yazıda görüşmek üzere değerli okurlar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here