Fortnite Sezon 3 Neler Geliyor? Yeni Kostümler!

0
134
Fortnite Sezon 3'de Neler Geliyor

Fortnite Sezon 3 Neler Geliyor? Epic Games’in popüler oyunu Fortnite için Sezon 2 geride kaldı ve  sezon 3 başladı. “Peki Fortnite sezon 3’le birlikte neler geldi? Savaş biletinde yer alan kozmetik içerikler nasıl? Fortnite haritasındaki değişiklikler neler?” bunları sizler için araştırdık ve yazdık. Keyifli okumalar.

Fortnite Sezon 3 Neler Geliyor? Savaş Biletinde Neler Var?

Bu sezon ki savaş biletinde geçen sezonun savaş biletinde verilen ödüllerden daha fazla ödül verilecek ve savaş bileti ise 75 aşamadan 100 aşamaya ulaşmış durumda. 3. sezon bileti 2. sezon bileti ile aynı sürede tamamlanabilecek olan (tahmini olarak 75-150 saat arası) ama daha fazla kozmetik içerik kazanabileceksiniz. Eğer bu kadar vaktiniz yoksa 150 V-Papel karşılığında istediğiniz zaman bu aşamaları rahatça geçebileceksiniz.

Fortnite Sezon 3 Neler Geliyor?

Yeni görünümler, yeni kazmalar, oyuncuların kendi dizayn edebileceği şemsiyeler, yeni planörler, yükleme ekranları, yeni sancaklar, yeni emojiler, yeni danslar ve yeni silah görünümleri ile geliyor. Bu sezonun ana karakteri ise Jason Momoa’nın Aquaman karakteri olacak gibi duruyor.

Fortnite Savaş Biletini Nasıl Satın Alabilirim?

  1. Fortnite’ı açın.
  2. Battle Royale modunu seçin.
  3. Savaş Bileti sekmesine gidin.
  4. İster Savaş Bileti’ni, ister Savaş Paketi’ni satın alabilirsiniz.

Fortnite Harita Değişiklikleri ve Yeni İçerikler

Fortnite haritası sular altında kalmıştı. Bu sezonla ve ileride ki sezonlarla birlikte adanın bazı kısımlarındaki sular çekilecek ve yeni yeni ulaşım yolları açılacak. Sezon 3’le birlikte yeni silahlar eklendi ve Sezon 2’deki efsanevi silahlar kaldırıldı. Yeni sezonla birlikte köpek balığı sürmek mümkün hale geliyor ama dikkatli olmanız da fayda var, yoksa köpek balığına bineyim derken yem olabilirsiniz. Fortnite Sezon 3’le birlikte gelen değişikliklerden bir diğeri ise arabalar. Yeni ulaşım aracı olacak arabalarla haritayı hızlıca katetmek mümkün olacak.

Fortnite Sezon 3 Neler Geliyor? Görünümler

 

Evet pek sevgili Oyunoxs okuyucuları. Fortnite Sezon 2’yi geride bıraktık ve 3. sezon başladı. Fortnite Sezon 3 ile birlikte gelecek değişiklikleri, haritadaki değişiklikleri, savaş biletinde yer alan kozmetik içerikleri sizler için araştırdık ve yazdık. Call of Duty Mobile için Fiziksel Bağlantı avantajlarını kullanarak kazanabileceğiniz ödülleri yazdığımız bu yazımıza bakmayı unutmayın. Umarım bu yazımız hoşunuza gitmiştir. Bir sonraki yazımızda görüşünceye dek kendinize çok iyi bakın, hoşça kalın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here