Fortnite Taktikleri Nelerdir? En iyi Taktikler

0
180
Fortnite Taktikleri

Fortnite Nasıl Oynanır? Fortnite Taktikleri Nelerdir? Hakkında bilgiler verdik. Bu bilgiler sizlere yardımcı olacak ve işinizi kolaylaştıracak tüyolardır.

Fortnite Hakkında

Fortnite Epic Games tarafından tasarlanan bir oyundur. Epic Games’ten ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Fortnite 21 Temmuz  2017 tarihinde oyun piyasasına çıkmıştır. Çıkış tarihinde oyun aniden patlayan battle royale sıralamasına girmiştir. Yayıncılar ve oyuncular tarafından beğenilen oyun olmuştur. Oyun 4 kişiye kadar eşli oynayışa  sahip bir oyundur. Oyunda Save the World, Fortnite Battle Royale ve Kreatif adında üç oyun modu vardır. Güncellemeler ile birlikte modlar gelmektedir. Oyun havada bir otobüsün içinde başlayarak 8×8 haritaya sizi bırakıyor.

Fortnite Nasıl Oynanır ?

Battle Royale girdiğiniz zaman havada uçan bir otobüste başlarsınız. Kendi rotanızı belirleyerek rotanıza gelene kadar beklemeniz gerek. Genellikle çoğu kişinin atlamayacağı yer seçmeniz yaşama sürenizi artırır. Oyundaki ilk hedefiniz ölmemektir. Öldürebildiğiniz kadar adam öldürerek rakibin eşyaları ve itemleri ile gelişebilirsiniz. Saklanarak ve tetikte kalarak oynayabilirsiniz fakat ölmeyi göze almanız lazım. Oyunda fırtınaya yakalanmamanız gerek, sağlık eşyalarınızın çoğu bu durumda gidebilir. Hızlıca item toplamanız sizi daha üstün yapacaktır. Rakiplerinize karşı tahtadan, metalden veya bakırdan yapılar yaparak kendinizi koruyabilir ya da hücuma geçebilirsiniz. Headshot atarak rakibinizi sağlık açısından kötü duruma sokarak öldürebilirsiniz. İtem toplamanın yanında yapı malzemeleri toplamayı unutmamanız gerek. Her yapı malzemesinden 100 tane toplamayı ihmal etmeyiniz.

Fornite Taktikleri Nelerdir

Fortnite Taktikleri

Fortnite Taktileri’ni kullanarak oyununda birinci olma şansın artırabilirsiniz. Genellikle lootları iyi olan yerlere giderek hızlıca gelişebilirsin. Silahlarını iyi seçmen gerek, yıldızlarına göre daha iyi olanları alarak rakiplerini öldürme şansın artırabilirsin. Çok açıkta durmadan rakiplerini arayabilirsin veyahut onlardan saklanabilirsin. Alanı takip etmeyi unutma yoksa bu seni sağlık açısından sıkıntıya sokabilir ve sağlık itemlerinden harcatabilir. Alanla birlikte haritanın etrafından oynayarak hayatta kalma şansını artırabilirsin. Alan daha çok daraldığında ise yapı itemlerinle güzel bir savunma yeri yapabilirsin. Bu senin birinci olma şansını etkileyecektir. Acele etmeden soğukkanlılıkla rakiplerini bekleyebilirsin. Yapı yapma yeteneğin ve headshot atmaların da oyunu kazanma oranını önemli bir derecede artıracaktır. Burada sizlere tecrübe katmak istedik güzel bir sunum yazdık. Buradan Goddess:Primal Chaos sunumumuza bakabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here