Fortnite Travis Scott Konseri Rekor Kırdı!!

0
124
Fortnite Travis Scott Etkinliği

Son zamanlarda büyük başarılara imza atan Fortnite, Travis Scott etkinliğine ev sahipliği yaptı. Karantina döneminde bu etkinliği başarıyla gerçekleştirdi. İzleyici o kadar çok yükseldi ki, Fortnite kendi rekorunu kırdı ve 12.3 milyon eş zamanlı oyuncu canlı şovu birlikte izledi. Kesinlikle Fortnite’daki olağanüstü anlardan biriydi. Dünyanın en popüler oyunlarından biri olan Fortnite, geçen yıl Marshmello’ya ev sahipliği yapan ve Star Wars: The Rise of Skywalker ile özel bir bağlantıya sahip olan oyun içi etkinliklere yabancı değil. Ancak Epic Games’in çevrim içi platformu, 12.3 milyon eş zamanlı oyuncu Travis Scott’ın “Astronomical” etkinliğini izlemek için oyuna giriş yaptı ve önceki canlı oyuncu sayısının geride bıraktı.

Fornite ve Travis Scott Muhteşem Etkinlik İçin Bir Araya Geldi

Fortnite, Travis Scott isimli Amerikan rapçinin yer aldığı canlı bir oyun içi konsere ev sahipliği yaptı ve altın madalya kazandı. ‘Astronomical’ etiketli etkinlik, Fortnite’ın 10.6 milyon eş zamanlı oynanma rekorunu kırdı. Bu rekor geçen yıl Marshmello’nun yer aldığı sanal konser sırasında gerçekleşmişti. Fortnite Twitter hesabında:

Astronomi konseri için gerçek izleyici sayısının 12,3 milyondan bile daha yüksek olduğunu söylemek güvenlidir, çünkü birçok kişi konseri Twitch ve YouTube gibi akış platformlarıyla izledi.

sözlerini kullandı. Sanal konser Sweaty Sands Beach’te gerçekleşti. Oyuncular etkinliğin başlamasını beklerken, zamanı tipik Fortnite tarzında öldürdüler, birbirlerini öldürerek. Bu, konser başlangıcını göstermek için görsel olarak etkileyici bir şekilde patlayan gökyüzünde devasa bir küre ortaya çıkana kadar sürdü. Travis Scott’un muazzam bir yansıması ortaya çıktı ve yaklaşık 15 dakika boyunca gerçekleştirildi. Konser, şarkılarından birinin dünya prömiyerini bile yaptı. 15 dakika çok uzun olmasa da katılmak etkili ve eğlenceliydi. Etkinliğin sonuna doğru, oyuncular istedikleri gibi gezegenin etrafında uçup gezinebildiler.

Fortnite Travis Scott Konseri
Konserin oyun içi görüntüsü

Travis Scott’un Yorumu

Travis Scott canlı şovu o kadar çok sevdi ki, fikri gerçek hayata entegre etmek istiyor. Instagram’da canlı olarak, Coachella müzik festivali için yapmak istediği şey olduğunu söyledi. Travis “Bu hayatımda gördüğüm en çılgınca şeydi.” dedi. Hepimiz, özellikle karantina zamanında, geliştiricilerin bunu nasıl başaracağını merak ediyorduk. Bu onları asla pes etmeye sürüklemedi ve başardılar. İnancımızın onlara destek olması harika bir duyguydu. Son zamanlarda, Fortnite kaba bir yamadan geçiyordu ve bu gösteri herkesin moralini arttırdı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here