GGWP Ne Demek? GGWP Kelimesinin Anlamı Nedir?

0
135
GGWP Anlamı Nedir

GGWP Ne Demek? GGWP Kelimesinin Anlamı Nedir? Çevrim içi oyunlarda sıkça kullandığımız, gördüğümüz ve duyduğumuz bir kelime olan “GGWP” kelimelerinin anlamı nedir? Hangi kelimelerin birleşiminden meydana gelmektedir? GGWP kelimesinin Türkçe anlamı nedir? GGWP kelimesi hangi oyunlarda sıkça kullanılmaktadır? Bu soruların cevaplarını sizler için araştırdık ve yazdık. Herkese keyifli okumalar.

GGWP Ne Demek? GGWP Kelimesinin Anlamı Nedir?

Şu anda genelde League of Legends, Tom Clancy’s Rainbow Six Siege, Counter Strike Global Offensive, Valorant, PUBG, Fortnite ve DOTA 2 gibi çevrim içi oyunlarda sıkça duyduğumuz olan “GGWP” kısaltılmışının açılımı ise İngilizce bir kelime tamlaması olan “Good Game, Well Played” yani Türkçe’ye çevirirsek “İyi Oyundu, Güzel Oynadın” anlamına gelmektedir. Bu kelimeyi birçok çevrim içi oyunda görebilir, duyabilir ve hatta artık arkadaş çevrenizde bile bu kelimeyi sıkça kullananları görebilirsiniz. Artık günlük dilimize yansayan kelimelerden biri haline gelmiştir GGWP.

GGWP Ne Demek

Evet pek sevgili Oyunoxs okuyucuları, “GGWP Ne Demek? GGWP Kelimesinin Anlamı Nedir?” adlı yazımızın sonuna geldik. Eğer GG kelimesinin nerelerde kullanıldığını ve hangi durumlarda kullanılacağını merak ediyorsanız, bu yazımıza da bir göz atabilirsiniz ama eğer GG Kelimesinin anlamı, ilk olarak hangi oyunlarda kullanıldığı ve hangi oyunla birlikte bu kelimelerin popülerleştiğini merak ediyorsanız, ayrıca bu yazımıza da bir göz atabilirsiniz. Bir sonraki yazımızda görüşünceye dek kendinize çok iyi bakın, hoşça kalın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here