Goddess: Primal Chaos – 3D Aksiyon MMORPG

0
73

Tekrardan selamlar Oyunoxs okurları. Bugün inceleyip tanıtacağımız oyun Goddess: Primal Chaos olacak. Bildiğiniz gibi karantina günlerinde evde güvenli bir şekilde oturup oyun oynamak gibisi yoktur. Bu yazıda sıkılmadan oynayabileceğiniz ve kendinizi oyunun evrenine kaptıracağınız bir MMORPG oyunu tanıtacağız. Mobil oyunlara karşı merakınız varsa bu oyunu mutlaka denemenizi tavsiye ederiz. İsteyenlere PC üzerinden BlueStacks 4 desteğiyle! Hazırsanız bu 3D aksiyon MMORPG mobil oyununun detaylarına geçelim.

Goddess: Primal Chaos Nedir?

Mobil MMORPG severler için özenle tasarlandı. Gelişmiş grafikleri, detaylı hikayesini ve BlueStack 4 destekli oynanış kolaylığıyla öne çıkan bu oyunu aşağıdaki görselden indirip bedava oynamaya başlayabilirsiniz. Bu oyunda senin rolün çok önemli. Evrenin kaderi, senin verdiğin kararlar ile kurtarılacak. Kahramanını hemen oluştur ve savaşa başla. Online çok oyunculu bu platformda diğer kahramanlarla mücadele et. Yeteneklerini herkese göster. Çeşitli eşyalar ve silahlar ile gücüne güç kat. Bu büyük evrende kendi savaşçı kahramanlarını toplayabilir, onlarla büyük takım savaşlarına girebilirsin. Yeni nesil dövüş mekanikleriyle kahramanını hızlıca güçlendir. Diğer MMORPG’lerden farklı bir unvan sistemi ile şanını bütün dünyaya göster.

Goddess: Primal Chaos
Görsele tıklayarak yükleme ekranına gidebilirsiniz.

Sınıfını Seç, Güçlenmeye Başla!

Goddess: Primal Chaos da seçebileceğin 3 sınıf mevcut. Bu sınıfların her birinin oynanış tarzı farklıdır. Kendi tarzını seçmende sana biraz yardım edelim. Sınıflarımız Savaşçı, Elçi ve Nesildir. İşte bu sınıfların özellikleri;

  • Savaşçı

Bütün MMORPG lerin olmazsa olmazı savaşçı sınıfı bu oyunda da bulunuyor. Bu sınıf genel olarak atak/defans ve kontrol sınıfı olarak geçer. Takım savaşlarında ön saflarda çarpışacak olan kahramanlarımızdır.

  • Elçi

Elçi sınıfı ise uzun menzilli saldırıları ile dikkat çeker. Saldırı üzerine kurulu bu sınıf ayrıca grup savaşlarında yüksek alan hasarı sağlar.

  • Nesil

Diğer sınıfımız Nesil sınıfı. Yüksek kritik hasar şansı ile rakiplerinize beklenmedik hasarlar çıkartabilirsiniz. Grup savaşlarında büyük ölçüde zarar veren yetenekleri bulunan bu sınıfı oynamak oldukça eğlencelidir.

Goddess: Primal Chaos
Elçi sınıfından bir karakter

BlueStack ile Gücüne Güç Kat!

Bu eşsiz MMORPG’yi telefondan oynamaktan sıkıldın mı? Bilgisayardan emülatörle oynayabilirsiniz. Nasıl mı? Orası çok basit. Sitemize özel indirme butonlarıyla tıkla hemen indir. Goddess’i BlueStack ile oynamak tamamen ücretsiz. Tek yapman gereken emülatörü indirip Google hesabınla giriş yapman. Eğer BlueStack kullanıcısıysan çok kolay. Görsele tıklayınca açılan sayfadan mavi butona basarak kolayca indirebilirsin.

Goddess: Primal Chaos
Görsele tıklayarak yükleme ekranına gidebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here