GREEN HELL OYNANIŞ 2 Amazon ormanlarında bir cennet! Yoksa cehennem mi?

0
84
Green Hell

Green Hell Oynanış yazı serimizin 2. bölümüne hoşgeldiniz. Daha önceki yazımızda da bahsettiğimiz gibi başarısız olan birçok oyunun aksine Green hell, gerçekçiliğiyle ve zorlu hayatta kalma deneyimi sunmasıyla kendini gösteriyor. Amazon Ormanlarında Cennet! Yoksa Cehennem Mi? GREEN HELL OYNANIŞ !

Green Hell Oynanış! Keyif Veren Detaylar!

GREEN HELL
Oyunda gece gündüz döngüsü var ek olarak hava durumu gibi çok sayıda etken var. Özellikle hava durumu ile oyun çok entegre ilerliyor sık sık yağmur yağıyor ve yağmur yağarken ateş yakmaya kalktığınızda, doğal olarak ateş sönüyor. Bu yüzden oyun sizi korunaklı alanlarda ateş yakmak gibi tedbirlere zorluyor. Nehir suyunu kaynatmadan veya arıtmadan içtiğinizde, eti pişirmeden yediğinizde parazit, enfeksiyon, ateş ve ölüme neden olabilirler. İçeceğiniz suyu kaynatmak, soğuktan kaçmak ve akıl sağlığınızı yüksek tutmak için ateşe ihtiyacınız olacak. Ancak ateş, yerel halk tarafından yani Waraha yerlilerinden istenmeyen dikkat çekiyor.
GREEN HELL OYNANIŞ
Green Hell oynanış süresince kendinizi savunmak ve bir şeyler depolamak için duvarlar inşa etmeniz gerekecek. Bu gelişim ve mücadele döngüsü iyi ve çok iyi dengelenmiş durumda. Hayatta kalma modunda daha iyi koşullar elde etmek için çabalarken bir süre kendinizle karşı karşıya olacaksınız Acele etmeyin ve kabilelerden kaçının. Hikaye modunda, ilerlemek için kendinizi yeterince riske atmak zorunda kalacaksınız.

Baskın PVE Deneyimi!


Green Hell oynanış süresince tanışmaya çalıştığımız Yabahuca kabilesi dışında başka kabileler de var. Bunlardan biri Waraha kabilesi genellikle bu kabile üyelerinden bazıları geceleri bulunduğunuz ateşin yanına gelip sizinle savaşacaktır ancak gündüzleri de bu kabileye rastlamanız mümkün her zaman hazırlıklı olmalısınız. Waraha yerlilerinin ortaya çıkma ve ormana geri dönme anlarını takip etmek zor nerede veya kaç tane olduğunu bilmiyorsunuz. Nereden geldiklerini veya nereye gittiklerini bilemiyorsunuz ama oradalar ve etrafınızda olabilirler ve unutmayın ki buraya ait değilsiniz.

GREEN HELL
Sadece PVE ile oyuncu üzerinde böyle tutarlı bir baskıyı koruyan başka bir hayatta kalma oyunu görülmedi. Oyun başladığı andan itibaren bir kabileye rastlama, büyük yırtıcılardan biriyle karşılaşma, Zehirli örümcek sokması ya da yılan ısırması mümkün.

Oyun sistem gereksinimleri!

  • Minimum : 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşlemci: 3.2 GHz Dual Core Processor
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: GeForce GTX 660, Radeon RX 460 ya da dengi 2 GB video RAM
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 8 GB kullanılabilir alan

Heycan dolu oldukça güzel bu oyunu oynamanızı tavsiye ediyoruz, bir sonraki yazımızda görüşmek üzere!
Oyunu satın almak ya da incelemek için ; https://store.steampowered.com/app/815370/Green_Hell/

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here