Gta 5 Araba Yenileme Hilesi Nasıl Yapılıyor?

1
365

GTA 5 Araba Yenileme Hilesi Nasıl Yapılır? Başlığındaki bu yazımızda son zamanlarda bedava olması ile oldukça popüler bir oyun olan GTA 5 oyununda bulunan hile kodları ve bu hileler ile alakalı konuları araştırdık. Bu hileyi nasıl aktif edileceğini, bu konu hakkında yapılan eylemleri ve sonuçlarını araştırdık. Sizin için önemli olan detayları bir araya getirdik. İşte Tüm Detaylar!

Gta 5 Hileleri Hakkında Bilgilendirme

İlk olarak para hileleri, silah hileleri, can hileleri ve araba yenileme hileleri oyundaki hilelerden bazılarıdır. Biz bugün oyundaki araba yenileme hilesi hakkında konuşacağız. Bazı oyuncular bu hileyi arabayı oyundaki tamir dükkanına götürmek yerine daha kolay olması için hile yazmayı tercih ediyor. Diğer oyuncular oyun zevkini bozmamak için hileye başvurmuyorlar.

Gta 5 Hile Kullanma Sistemi

Oyundaki hileler: araba yenileme hilesi, saygınlık, para, aranma seviyesini arttırma -düşürme, silah alma, araç çağırma, ölümsüzlük vb. hileler mevcut. Bazıları oyunda sonsuza dek ölümsüzlük hilesi yazdıklarını söylüyor. Bunları söyleyen kişileri çok kafaya takmayın çünkü oyunda öyle bir hile(kod) yok. Oyunda kolay gelişebilmek için hile yazmayın. Oyun zevkini bozmaya hiç gerek yok. Bu nedenler hile kullanmayın, kullanan kişileri uyarın.

Gta 5 Araba Yenileme Hilesi

Araba yenileme hilesi konusuna gelince bu  hile arabayı kolay bir şekilde tamir etmek, yenilemek sadece bilgisayar için yapılabilen bir hiledir. Araba yenileme hilesini aktif etmek için öncelikle klavyenizden tırnak işaretine basın. Yerini bulamadıysanız tab tuşunun üstündedir. Buna bastığınızda karşınıza bir menü çıkacak menüye TURTLE yazın. Böylece hile aktif olacaktır. Çok mecbur kalmadıkça araba yenileme hilesini ve diğer hileleri yazmamanızı öneririm. Ayrıca bilgisayar, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox gibi cihazlarınız güvenliği için araba yenileme hilesi ve diğer hileleri yazmayın. Hile kullanan arkadaşlarınızı uyarın. Unutmayın, her oyun hilesiz oynanabilir.

Gta 5 Araba Yenileme Hilesi
Kodumuz: TURTLE

Rockstar Games’in Hileler Konusundaki Tutumu

Bildiğiniz gibi GTA 5 oyunun yapımcısı Rockstar Games ve oyundaki hileler konusundaki tutumları biraz sert. Peki bunlara nasıl tepkiler veriliyor? İşte bu konuyu konuşacağız. Rockstar Games; Gta 5 Online moda oyuncuların yapmış olduğu oyun modları ile girmek, araba yenileme hilesi gibi hileleri kullanmak ve oyuna hileler ile girmek yasaktır. Eğer girerseniz kısa bir süre içinde oyundan sonsuza dek yasaklanabilirsiniz. Bu yüzden online moda araba yenileme hilesi ve diğer hileler ile girmeyin. Size GTA 5 de para hilesi nasıl yapılır adlı yazıyı buradan okursanız sevinirim. Okuduğunuz İçin Teşekkürler.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here