GTA 5 Banka Arabası Nerede Bulunur? Tüm Detaylar!

0
173
GTA 5 Banka Arabası Nerede Bulunur

Yakın zamanda Epic Games firmasının bedava yani ücretsiz biçimde GTA 5 video oyununu dağıtması ile bir çok oyuncu GTA üzerinde yoğunluk oluşturdu ve oyun içerisinde yeni bir karakter gelişimine ihtiyaç duydu. Bu nedenle insanlar para ve RP kazanmaları gerektiği için araştırmaya başladı bizde sizlere yararlı olması açısından bu tarz yazıları hazırlamaya başladık. Bugün ise “GTA 5 Banka Arabası Nerede Bulunur?” konusunu detaylı bir biçimde ele alacağız.

Banka Arabası Hakkında Genel Bilgilendirme

Bu büyük yapıya sahip olan araba özel bir banka zırhlı aracıdır. Bu aracı ya da benzerini hikaye modunu oynamış arkadaşlarımız yaptığımız görevlerden birinde ağzına kadar para dolu iken bu arabanın arkasını patlatıp toplu olarak bir para çalmıştık daha sonra bu paralar takım arasında paylaşılmıştı. Bu anlattığım görevde bulunan aracın aynısı lakin bu sefer oradaki kadar çok para bulamayacaksınız. Genel olarak bu araba zırhlı olduğu için araç oldukça sağlam ama aracı açtıktan sonra içerisinde çok miktar para olmuyor. Size gelen para sürekli değişkenlik gösterecektir ancak 1000-10000 Dolar arasında bir miktar olarak para çalma şansınız olacak. Tekrar bu hatırlatmayı yapmam gerektiğini düşündüğüm için bir tavsiye verebilirim. Araç zırhlı olduğu için normalde cam kırmak için attığınız merminin daha fazlasını atmanız ve buna göre mermi harcama paranızı da düşünmeniz gerektiğini bilmelisiniz.

GTA 5 Banka Arabası Nerede Bulunur?
GTA 5 Banka Arabası Nerede Bulunur?

GTA 5 Banka Arabası Nerede Bulunur?

Elbette bu durumun sürekli sömürü haline gelmesini Rockstar Games bu sistemi de sürekli değişkenlik gösterecek biçimde tasarlamış. Mesela şöyle bir şey söyleyebilirim ki biriniz haritanın bir ucunda diğerini ise haritanın başka bir ucunda bulabilirsiniz. Ancak bir ihtimal olarak belli alanlarda karşınıza çıkan bu araçların ne tarz yerlerde çıktığı söyleyebiliriz. İlk olarak dikkat etmeniz gereken yerlerden biri şehrin ortasında bulunan ve en uzun bina olan Maze Bank Tower diyebilirim. Ayrıca Merryweather’ın bulunduğu mekanlarda bu tarz araçlara rastlayabilirsiniz. Koruma bulunan bir yer veya depo tarzı yerlerde buna örnek gösterilebilir.

Soygun Nasıl Yapılır?

Farklı olarak bu araçlara yolda rastlayabiliyorsunuz ama normal etkinlikler gibi küçük mavi işaret değil büyük mavi işarete sahip oluyorlar. İlk olarak korumaları SMG ile biraz tarayıp işlerini bitirmenizi öneririm. Eğer şanslı iseniz hiç bomba kullanıp arkayı patlatmaya gerek kalmadan adamların üzerinden para çantasını çalabilirsiniz ama onlardan çıkmaz ise bomba kullanıp biraz daha para harcamanız gerekecek ve arka tarafı patlatıp alabilirsiniz. GTA 5 uçak kullanma hakkında olan yazımıza bakmanızı öneririm. Okuduğunuz için teşekkürler. Kalın sağlıcakla 🙂

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here