GTA 5 Gerçek Hayat Oyna! Güncel 2020

1
191
GTA 5 Gerçek Hayat Oyna

GTA 5 Gerçek Hayat Oyna! Konusu son zamanlarda oldukça fazla gündeme gelmişti. Özellikle Twitch gibi yayın ve video platformları üzerinde içerik üreticilerinin yaptığı paylaşımların insanların dikkatini çok fazla çektiği net olarak belli oluyor. Ayrıca Epic Games firmasının bedava GTA 5 vermesi sonrası herkes oynamak istedi. Bizde bu konuya net bir açıklama getirdik.

GTA 5 Gerçek Hayat Oyna

Youtube gibi platformlarda bir takım videolar var biz o kısımı merak edenler için alt tarafta açıkladık. Bizim bahsedeceğimiz kısım ise daha çok RP yani Role Play üzerine olacak. Sanki gerçek anlamda bir karakterin hayatını canlandırıyormuş gibi de düşünebilirsiniz. RP dediğimiz kavram daha çok gerçek oyuncular ile beraber bir ses programı üzerinden konuşup belli isimleri olan ve gerçek anlamda arkadaşlık kurmanızı ve bu tarz ilişkilere izin veren bir yapı. Meslekler konusunda ve araç sistemi konusunda bile oldukça gelişmiş bir yapıya sahiptir. İsterseniz bazı yayıncıları izleyip daha net bilgi edinebilirsiniz. Koyduğumuz videoya bakarak genel hatlarını net biçimde anlayabilirsiniz. Çünkü bu konu bir yazı ile anlatılabilecek kadar kısa değil ve oldukça güzel detaylara sahiptir. Bu kısımda ise Fivem adını verdiğimiz bir yazılım işin içine giriyor.

GTA 5 Gerçek Hayat Oyna
GTA 5 Gerçek Hayat Oyna

Bazı Yalan İçerikler Hakkında Bilgilendirme

İlk olarak şunu açıklamam gerekli olduğu için bunu aradan çıkartalım. Uyarı: Youtube üzerinden yayınlanmış her video gerçek hayat anlamına gelmiyor. Yani insanlar oyununa bir trainer dediğimiz genel kontrol modunu yükleyip ondan sonra yeni bir karakter padi yani görünüşü alıp sanki başka biriymiş gibi gösteriyor. Bu arada dediğim tarz Youtube videoları yapanlar daha çok dizi gibi yapıyorlar ve emek veriyorlar bu nedenle onlara da saygımız var.

Fivem Hakkında Önemli Bilgiler

Bir çok oyuncu için imkana sahip olan bu uygulama üzerinden kendi serverlerinizi tabi yazılım biliyorsanız oluşturabilirsiniz. Sadece RP olarak değil aynı zamanda farklı tarzda oyun modları bulmak için bu uygulamayı yükleyip Rockstar hesabınız ile bağlanmanız gerekir. İsterseniz özel sunucular yapıp sadece belli başlı kişilerin girmesini sağlayıp daha sağlam bir gerçeklik elde edersiniz. Daha fazla detay için videoyu izleyebilirsiniz. GTA 5 gerçek hayat oyna yazımızın sonuna geldik. Ayrıca GTA 5 hileleri hakkında olan yazımıza bir bakın derim.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here