GTA 5 Hikaye Modu Yüklenirken Oyundan Atma Sorunu

1
180
GTA 5 Hikaye Modu Yüklenirken Oyundan Atma Sorunu

Birçok oyuncunun GTA 5 Hikaye Modu Yüklenirken Oyundan Atma Sorunu aldığını fark ettik ve sorunun çözümü için araştırma yaptık. Bu sorun için resmi bir çözüm yolu bulunmasa da verdiğimiz yöntemle %99 olarak çözülecektir.

GTA 5 Nedir?

Grand Theft Auto(GTA 5) Rockstar North tarafından geliştirilen ve Rockstar Games tarafından yayımlanan açık uçlu aksiyon-macera tarzı video oyunu. Grand Theft Auto serisinin beşinci oyunudur. 17 Eylül 2013 tarihinde PlayStation 3 ve Xbox 360 için piyasaya çıkmıştır.

GTA 5 Hikaye Modu(Spoiler İçerir)

Birçok oyunda olduğu gibi GTA 5 oyununda da bir hikaye mevcut. Bu hikaye 3 ana karakter üzerinden oynanmakta. Bu karakterlerin isimleri Trevor, Michael ve Franklin. Karakterlerimiz birbirinden çok farklı hayatlar yaşasa da ortak bir noktada bir araya geliyorlar. Örneğin Trevor eski savaş pilotudur, Michael banka soyguncusudur, Franklin ise araç çalıp satmaktadır. Her karakterin yaptığı işe göre fazladan yetenekleri vardır. Trevor uçak konusunda, Michael silahta ve Franklin de araba sürme konusunda yeteneklidir. Oyunda hikayeye bağlı kalmak yerine farklı aktiviteler de yapabilirsiniz.

 gta 5 hikaye modu yüklenirken oyundan atma çözümü

Arabayla dolaşmak bara gidip eğlenmek veya tekne, jet ski sürmek gibi farklı farklı aktiviteler ile güzel vakit geçirebilirsiniz. Paragrafa başlarken karakterleri bir noktada birleştiğini söylemiştik. O nokta beraber soygunlar yapmak ve farklı farklı işleri beraber çözümlemek oluyor. Michael’ın tanık koruma programında olması dolayısı ile FIB ile yaşadığı sıkıntıları konu alan hikayede Trevor ve Franklin ona yardım ederek temiz bir yaşam yaşamasını sağlamaya çalışmaktadır. Aynı zamanda Michael’ın yaşadığı aile problemler de oyuna gerçekçilik konusunda büyük destek olmuştur.

GTA 5 Hikaye Modu Yüklenirken Oyundan atma Sorunu Çözümü

GTA 5 Hikaye Modu Yüklenirken Oyundan Atma Hatası ile karşılaşan oyuncular aşağıda anlatılan basit çözüm yöntemini uyguladıkları taktirde sorunun çözümüne ulaşacaklar. Sorunu Çözüm Yöntemi:

  • GTA 5 oyununa sağ tıklayın ve dosya konumunu aç diyin,
  • GTA 5 Dosyaları içerisinde bulunan “MODS” dosyasını silin,
  • Oyuna tekrar giriş yapın ve sorunsuz oynayın,

Yukarıdaki 2 adımı uygulayarak hatadan tamamen kurtulabilirsiniz.  Bu tarz oyun hatalarının çözümünden haberdar olmak için e-bültenimize kayıt olabilirsiniz. İyi oyunlar.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here