GTA 5 Online Nasıl Girilir? Tüm Detaylar

0
141
GTA 5 Online nasıl girilir

GTA 5 Online nasıl girilir konusu hakkında Epic Games firmasının oyunu dağıtması ile beraber birçok oyuncu için bir sorun oluşturdu. Bizde bu soruna genel bir çözüm oluşturmak için yazıyı hazırladık. Özellikle oyuna daha hızlı giriş yapabilmeniz için taktikler verdik. Online için hesap kurulumuna da değinmeyi unutmadık.

GTA 5 Online Nasıl Girilir İçin Genel Bilgilendirme

Tabi ki oyuna giriş yapmayı başaran herkes kendine bir Social Club hesabı oluşturmuştur diye düşünüyorum. Eğer kurmadı ise kurması gerekiyor çünkü online oynayabilmeniz için bu hesaba sahip olmanız gerekiyor. Hem de kolay biçimde e-postanızı falan girip resmi siteden hesap oluşturabiliyorsunuz. Daha sonra ise oyuna normal mod üzerinden giriş yaptıktan sonra ilk giriş görevini geçmeniz gerekiyor. Bu giriş görevini geçtikten sonra online kısmına geçiş yaparak kendinize bir karakter oluşturmanız gerekiyor. Bu karakteri anne ve baba seçimine kadar çok detaylı bir biçimde oluşturabiliyorsunuz. Ayrıca bu online kısma geçiş yapmayı bilmeyenler için alt kısımda daha detaylı olarak anlattık. Karakteri kurup oyuna başladığınız zaman sizi direk online ile başlatacak ama daha sonra yeniden girme işlemi için bazı teknikler verdik.

GTA 5 Online nasıl girilir
GTA 5 Online nasıl girilir

Genel Giriş Yöntemi

Story yani hikaye modu içerisinde oynarken ESC tuşuna basıp online kısmına menüden gelip play GTA Online diyerek hem karakter kurma ekranına girebiliyorsunuz ya da online içerisine geçebiliyorsunuz. Ayrıca bu ekran üzerinden arkadaşlarınızın bulunduğu sunucuya katılabiliyorsunuz veya solo bir sunucu oluşturabiliyorsunuz. Ancak bu sunucuda şirket işleri yapma hakkınız bulunmuyor. Karakterinizi kurduktan sonra oyunun ana menüsüne bir online seçeneği daha ekleniyor bu kısım üzerinden ana menü yolu ile online oyuna direkt olarak geçiş yapabiliyorsunuz.

Özel Yöntem

Eğer Story mod üzerinden online moda geçiş yaparsanız oyun daha hızlı biçimde açılıyor ve ALT tuşuna basılı tutarak diğer karakterlere geçiş yapar gibi kendi online karakterinize geçiş yaparak da giriş yapabiliyorsunuz. Ancak bu geçiş işlemlerini herhangi bir kayıt işlemi gerçekleşmeden yani sağ alt kısımda bir dönen daire olmadan yapmaya dikkat edin. GTA 5 Online nasıl girilir yazımızın sonuna geldik. Ayrıca GTA 5 Hileleri hakkında olan yazımıza bakmanızı öneririm çünkü bilgisayar oyuncularının işini baya kolaylaştırıyor. Okuduğunuz için teşekkürler. Kalın sağlıcakla 🙂

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here