GTA 5 Para Hilesi (Online-Offline) Güncel 2020!

0
165
GTA 5 Para Hilesi (Online-Offline) Güncel 2020

GTA 5 Para Hilesi (Online-Offline) Güncel 2020! Başlıklı yazımızda geçenlerde Epic Games tarafından ücretsiz olarak verilen ve Rockstar Games firmasının yaptığı GTA serisini son oyununda yapabileceğiniz para hilelerinden bahsettik. Hangi tarz ile bu hilelerin kullanılması gerektiğini ve bunların sistemsel yapılarını anlattık. İşte size tüm detaylar!

GTA 5 Para Sistemi

Oyun temel anlamda para üzerine kurulu olarak tasarlanmış. Siz hangi oyun modunda olursanız olun para kazanıp yeni şeyler alırsınız ve silah gücünüzü artırırsınız. Her seferinde güçlenir düşmanlarınıza karşı daha avantajlı olursunuz. Parayı arabalara veya kıyafetler, eğlence araçları gibi lüks içeriklere harcamanın yanında size kazanç sağlayabilecek işletmeler satın alarak gelirinizi artırma imkanınız bulunmaktadır. Oyun modlarında çalışıp kazanmak yerine hile kullanarak bu parayı elde ediyorlar.

GTA 5 Para Hilesi (Online-Offline) Güncel 2020

GTA 5 Para Hilesi

Bu kısımda size normal mod bölümünde yani Story (hikaye) modunda yapılan para hilesini anlatacağım. Yakın zamanda Rockstar Games tarafından yapılan ban güncellemelerinin ardından sağlam bir güvenlik sistemi oluşturuldu. Dosyaların değiştiğini anladığı zaman size otomatik bir ban atıyor. Bunun yaşanmaması için bir GTA 5 Mod launcher (çalıştırıcı) yüklemeniz gerekmektedir. Dediğim işlemi hallettikten sonra Trainer isimli modu bulup yüklemeniz gerekmektedir. Bu modu yükleyip kurduktan sonra mod menüsünü açıp kendi karakterinize para veya silah basıp ya da özelliklerini artırarak geliştirebilirsiniz. Oyun içindeki neredeyse her şeyi kontrol edebilme  imkanı sunan bir mod olarak bilinir. Ayrıca Grafik modu isterseniz buraya bir yazı bırakıyorum.

GTA 5 (Online) Para Hilesi

Bu kısmın biraz daha uğraştırıcı olduğunu söyleyebilirim. Online olarak ban yerseniz karakteriniz sıfırlanır ve 1 ay online moda giremezsiniz. Ancak bir daha hile yaparsanız perma ban yersiniz ve online moda asla geçiş yapamazsınız. Bu nedenle her zaman risk ihtimali olacaktır. Bir kısım arkadaşlar Cheat engine yükleyip yoldan buldukları arabaları satarken çıkan satış fiyatını değiştirerek para kazanıyor. Ancak 100 milyon gibi uçuk rakamlar yapamıyorlar. Bazı arkadaşlar ise program kullanıyorlar onlar da ise 100 seviye 100 milyon paradan fazlasını basınca ban riskin artıyor. Ancak para karşılığında hile satan arkadaşlar bulunmakta. Elbette güvenilir bir ekip bulmanız gerekir. Bugün de sizlere GTA 5 para hilelerinden bahsettik herkese hayırlı günler. Okuduğunuz için teşekkürler. Kalın sağlıcakla 🙂

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here