GTA 5 Zentorno Hilesi – Zentorno Nasıl Bulunur?

0
268
gta 5 zentorno hilesi

GTA 5 Zentorno Hilesi – Zentorno Nasıl Bulunur? Başlıklı yazımızda Epic Games’de ücretsiz olması ile oldukça gündem olan, Rockstar Games firmasının piyasaya sürmüş olduğu GTA serisinin son oyunu olan Grand Theft Auto 5’de bulabileceğiniz son derece güzel bir araba olan Zentorno arabasını nasıl ve nerede bulabileceğinizi gösterdik. Ayrıca Zentorno hilesini sizler için araştırdık. Araştırdığımız tüm detayları sizlerle paylaştık. İşte Tüm Detaylar!

GTA 5 Araba Sistemi

GTA 5 oyununda her türden araba bulmak mümkün Blista by Dinka, Infernus by Pegassi, Zentorno by Pegassi oyundaki arabalardan bazılarıdır. Bizim bugün konumuz Zentorno by Pegassi kısa adıyla Zentorno bu arabamız çoğu oyuncu tarafından oyunun en hızlı arabası olarak gösteriliyor. GTA 5 oyununda arabalar oyundaki internet üzerinden oyun içi paralarla alınabiliyor. Bir başka yol olarak oyundaki yapay zeka yani bilgisayar tarafından kontrol edilen oyuncuların arabalarını çalabiliyorsunuz.

gta 5 zentorno hilesi

GTA 5 Zentorno Nerede Bulunur?

Bu kısımda size şehir içinde Zentorno arabasını nasıl bulabileceğinizi anlatacağım. Zentorno arabası şehir içinde bir otoparkta çıkıyor. Bu otopark haritayı açtığınızda haritada göremeyebilirsiniz ancak oyunu tamamen bitirmiş iseniz  haritada 2 tane paraşüt simgesi olan yerin sol tarafında bir köprü var köprünün altındaki otoparkta Zentorno by Pegassi arabasını bulabilirsiniz. Şunu belirtmek isterim, Zentorno arabası otoparkta her zaman çıkmıyor, araba eğer otoparkta yoksa oyunu kaydetmeden oyundan çıkıp sonra oyuna tekrar girmeniz lazım eğer yine Zentorno otoparkta yoksa aynı işlemi Zentorno gelene kadar uygulamalısınız. Yaptığınız bu işlemler sonucunda oyunda Zentorno bir arabaya sahip olacaksınız. Arabanızın gitmemesini istiyorsanız oyundan çıkmadan önce oyunu kaydetmeyi unutmayın.

gta 5 zentorno hilesi

GTA 5 Zentorno Hilesi

Bu kısımda ise Zentorno hilesi hakkında konuşacağız. Oyunda şu an aktif bir Zentorno hilesi mevcut değil. Zentorno bulmak için bir önceki kısımda bahsettiğim otoparka gideceksiniz ve orada arayacaksınız ya da oyun içi internetten oyun içi para karşılığı bu mükemmel arabaya sahip olabilirsiniz. Bir başka yol olarak da oyundaki yapay zeka oyuncuların Zentorno arabası var ise onları çalabilirsiniz. Oyunda Zentorno arabasının bir hilesi mevcut değil fakat başka arabaların hileleri mevcut illaki hile ile araba almak istiyorum diyorsanız, o arabaların hilelerini yazabilirsiniz. Okuduğunuz için teşekkürler. GTA 5 Trevor Sniper Görevi Nasıl Geçilir yazıyı buradan okuyabilirsiniz. İyi günler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here