Guns of Glory ile kendi ordunu kur ve savaş!

0
49
Guns of Glory

Guns of Glory ile kendi ordunu kur ve savaş! CENTURY GAMES LİMİTED tarafından geliştirilen ve 8 Eylül 2017 tarihinde iOS ve Android için yayımlanan ve “Strateji ve MMO Oyunları” türünde olan oyunumuz Guns of Glory yeni komutanlarını ve liderlerini dünyasına bekliyor. Ayrıca oyunumuzu BlueStacks kullanarak bilgisayarınızdan da oynayabilirsiniz. Peki nasıl mı? İşte detaylar!

Guns of Glory oyunu nedir?

Çinli oyun şirketi CENTURY GAMES LİMİTED tarafından geliştirilen ve yayımlanan oyunumuz strateji ve MMO oyunları türündedir. Oyunun geliştiricisi ve yayımcısı olan CENTURY GAMES LİMİTED stüdyosunun daha önce geliştirdiği oyunlar ise;

Sizde Guns of Glory dünyasında ordunuzu yönetmek ister misiniz? Bu oyunu BlueStacks kullanarak bilgisayarınızdan da kolayca oynayabilirsiniz.

Guns of Glory indir

Guns of Glory oyunun özellikleri!

Guns of Glory’nin dünyasında kendi ordunuzu kurmanız mümkün. Arkadaşlarından oluşan klanlarla savaşıp düşmanlarınızı liderlik ve stratejik yeteneklerinizi kullanarak alt edin ve oyunun kazananı siz olun! Oyundaki en önemli unsur ise güçlü ve teknolojik silahlarla donanmış bir orduya sahip olmak. Dillere destan olmuş Üç Silahşörler bu oyundaki en büyük destekçiniz olacak. Kalenizi korurken ve canavarla savaşırken Üç Silaşörleri de yanına almayı unutma. Düşmanlarınızı alt ederken, tuzaklar kurmalı ve kaynaklarını iyi yönetmek çok önemli. Düzenli saldırılarla düşmanını yıldır ve sonunda alt et. Kaynaklarınızı akıllı kullanın ve doğru zamanda, doğru saldırılarla hedefinize ulaşın. Mekan, uçak, ekipman ve diğer eşyalarınızı kişiselleştirerek tamamen sana özgü ve kullanışlı bir hale getirebilirsiniz. Oyundaki sohbet özelliğiyle tüm dünyadan dostlar edinebilir, klanlara katılabilir ve onlardan destek alabilirsiniz. Sohbet kutucuğunu kullanın ve klanını size yardım edebilecek ve sizi ileri seviyeye taşıyacak olan güçlü müttefiklerle güçlenin ve hükmettiğiniz toprakları genişletin!

Guns of Glory oyna

Bluestacks ile Bilgisayardan da Oynayabilirsiniz!

Oyunu dilerseniz bilgisayardan da oynayabilirsiniz. Bunun için yapmanız gerekenler ise çok basit. Size verdiğimiz linkten Bluestacks uygulamasını bilgisayarınıza kurarak yüzlerce mobil oyunu rahatlıkla oynayabilirsiniz. Bilgisayarınız üzerinden mobil oyunları oynamak size oldukça avantaj sağlayacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here