Hogwarts Legacy PS5 Hakkında Önemli Detaylar!

0
107
Hogwarts Legacy PS5

Hogwarts Legacy PS5 konusu son zamanlarda meydana gelen yeni konsol tanıtımları ve bu konsolların reklamı üzerine duyuruldu. Önemli detaylara ve farklı biçimlere sahip olan oyunlar Sony tarafından duyuruldu. Biz ise bugün  Harry Potter dünyasını temel alan bu oyunu inceleyeceğiz.

Harry Potter Dünyası

Eski klasik kitap ve film serisi olan bu markanın en son çıkaracağı video oyununun geçeceği dünyadır. Bu dünya fantastik yapısı ve büyücüler okulu olan bir yerde geçiyor. Burada bulunan büyücüler farklı birçok yaratık ile savaşıyor. Heyecanlı ve derin maceraların bulunduğu bu dünya size keyifli ortamlar sunan karakterleri ile oldukça ilgi görüyor. Sadece fil olarak değil kitap olarak sevilen hikayesi ile meşhur olmuş bir eserdir. J.K. Rowling isimli yazar tarafından yazılan Harry Potter kitaplarının içinde bulunan dünyadır. Bu oyun ise bu dünyada geçecek. Hayranı olan arkadaşların kesinlikle oynamasını tavsiye ediyorum.

Hogwarts Legacy PS5
Oyun fragmanından görüntüler

Hogwarts Legacy PS5 Bilgileri

Oyun genel anlamda grafik olarak gayet güzel durmasının dışında karakter kullanımı olarak hikayede geçen baş karakterleri değil kendi oluşturduğunuz karakterler ile Hogwarts üzerinde bir hayat yaşayabileceksiniz. 2021 yılında yeni çıkacak olan ve şuanda piyasada bulunan PS ve Xbox serisi konsollarda çıkması bekleniyor. Yeni seri konsollarda daha güzel grafikler ve hızlı işlemler ile olacağı açıklandı. Daha sonra ise bilgisayar kullanıcıları için bu oyun gelecek. Hogwarts Legacy PS5 üzerinden oynanması tavsiye ediliyor. Son olarak Spider-Man Miles Morales hakkındaki yazımıza bakmayı unutmayın. Okuduğunuz için teşekkürler. Kalın sağlıcakla 🙂

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here