Just Dance 2021 Çıkış Tarihi Ne Zaman?

0
115
Just Dance 2021 Çıkış Tarihi

Just Dance 2021 Çıkış Tarihi Ne Zaman? Ubisoft’un popüler oyun serilerinden biri olan Just Dance serisine yeni bir oyun daha eklenecek. “Peki Just Dance 2021 ne zaman çıkış yapacak? Hangi platformlardan oynanabilecek?” sizler için bu soruları araştırdık ve yazdık. Herkese keyifli okumalar.

Just Dance Oyun Serisi

Just Dance serisinin ilk oyunu 2009 yılında çıkartılmıştı. Just Dance oyununu hiç bilmeyenler için anlatacak olursak; Bir şarkı seçerek oyuna başlıyoruz. Müziğin ritmine göre verilen dans hareketini yaparak puan kazandığımız bu oyunu tek başınıza da oynayabilirsiniz ya da isterseniz arkadaşlarınızla birlikte de oynayabilirsiniz. 2009’dan beri her yıl istikrarlı bir şekilde çıkmaya devam eden ve sevenleri tarafından da çokça oynanan Just Dance 2021’i Ubisoft Paris ekibi geliştiriyor ve Ubisoft tarafından dağıtımcılığı yapılacak. Just Dance serisinin 23. oyunu olacak Just Dance 2021 için şu anlık 40 şarkı duyuruldu. Shawn Mendes ve Camila Cabello’nun seslendirdiği “Señorita”, Billie Ellish’in seslendirdiği “All the Good Girls Go to Hell”, K-POP müziğinin popüler gruplarından biri olan Twice grubunun seslendirdiği “Feel Special” ve Tones and I’ın seslendirdiği “Dance Monkey” gibi yeni çıkmış ve popüler olmuş şarkılara da ev sahipliği yapacak Just Dance 2021 için Ubisoft, ileri zamanlarda yeni şarkılarında oyuna ekleyeceğini duyurdu.

Just Dance 2021 Çıkış Tarihi Ne Zaman

Just Dance 2021 Hangi Platformlara Çıkış Yapacak?

Ubisoft, Just Dance 2021 oyununu şu platformlara çıkartacağını açıkladı;

  • PlayStation 4
  • PlayStation 5
  • Xbox One
  • Xbox Series X
  • Nintendo Switch
  • Google Stadia

Just Dance 2021 Çıkış Tarihi Ne Zaman?

Ubisoft, Just Dance 2021 oyunu için çıkış tarihini eğer ki bir erteleme durumu olmazsa 12 Kasım 2020’de olarak açıkladı. Bu tarihten itibaren tüm oyunculara açık olarak indirilip, erişebilecek. Just Dance 2021 oyunu şu an için ön siparişe açık durumda, ilginizi çekmiş ise satın alabilirsiniz.

Just Dance 2021 Çıkış Tarihi Açıklandı

Evet pek sevgili Oyunoxs okuyucuları, Just Dance 2021 oyununun çıkış tarihini ve hangi platformlara çıkış yapacağını sizler için araştırdık ve yazdık. Eğer Fall Guys: Ultimate Knockout oyununun sistem gereksinimlerini anlattığımız bu yazımıza bakmadıysanız, bir göz atabilirsiniz. Bir sonraki yazımızda görüşünceye dek kendinize çok iyi bakın, hoşça kalın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here