League of Legends İade Hakkı Nasıl Alınır?

0
174
League of Legends İade Hakkı Nasıl Alınır?

Dünyada herkesin severek oynadığı League of Legends, beş güçlü şampiyondan oluşan iki takımın birbirlerinin üslerini yok etmeye çalıştığı takım çalışmasına yönelik bir strateji oyunudur. 140’dan fazla şampiyonun arasından seçimini yaparak zafere giden yolda rakiplerini alt edip kuleleri yok etmeyi amaçlar. Bu yazımızda da oyun içi para verip aldığımız karakterleri iade etmek için gereken League of Legends İade Hakkı nasıl alınır sorusunu cevaplayacağız.

League of Legends İade Hakkı Nedir?

Daha önceden RP ile almış olduğunuz kostümlerin iade edilmesine denir. İade hakkınız kullandıktan sonra elinizde başka hakkınız yoksa iade etme işlemi gerçekleştiremezsiniz.

İade Hakkı Hangi Satın Alımlarda Kullanılır?

League of Legends  mağazasında geri ödeme jetonunu kullanmak,  bir tane almak kadar kolaydır. Sadece mağazayı ziyaret edin ve sağ üst köşedeki küçük Hesap simgesini tıklayın. Hesap sekmesinde, soldaki menüden Satın Alma Geçmişi‘ni seçin. Mağazadan satın alınan veya son 90 gün içinde Hextech Crafting’ten elde edilen tüm ürünlerin bir listesi gösterilecektir. Bir öğe geri ödeme almaya uygunsa, İşlem bölümünün altındaki Geri Ödeme butonuna tıklayabilirsiniz. Böylece İade biletinizi kullanmış olursunuz.

League of Legends İade Hakkı Nasıl Kullanılır?
İade etme sayfası

Ne yazık ki, bir öğeyi iade edebileceğiniz şartlar çok daha karmaşıktır. Hızlı bir şekilde özetlemek için, satın alma işleminiz 90 günden daha eski olamaz, öğeye harcadığınız kadar RP geri alırsınız yani satın aldığınız zaman indirim kullandıysanız indirimli fiyatını geri alırsınız. Ayrıca belirli şeyleri iade edebilirsiniz şampiyonlar, kostümler, ifadeler vb. Kurallara daha ayrıntılı bir genel bakış için Riot’un destek sitesini ziyaret etmelisiniz .

İade Hakkımı Nasıl Alabilirim?

2020’de bir  League of Legends  iade bileti edinmek çok basittir. Tek yapmanız gereken bileti sundukları Riot Games Destek sitesini ziyaret etmek . Sadece hesabınıza giriş yapın ve sitede şu anda kaç biletiniz olduğunu kontrol edin. Hepsine sahip değilseniz, yani üçten azınız varsa, hesabınıza ücretsiz bir geri ödeme bileti atanacaktır. Bilet hesabınıza atandığında, şimdi kaç tane biletiniz olduğunu gösteren bir bilgi ekranı görünecektir. Eğer 3 adet jetona sahipseniz yeni bir jeton almanız mümkün değildir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here