League of Legends Kaç Para Yatırdım?

0
164
League of Legends Kaç Para Yatırdım

League of Legends kaç para yatırdım? “Bugüne kadar League of Legends için toplam ne kadar para harcadım? Ne kadar para yatırdığımı bilmiyorum, acaba bunu nereden öğrenebilirim? Tam olarak kaç para yatırdığımı hatırlamıyorum, yardımcı olabilir misiniz?” gibi sorularınızın cevapları için bu konuyu sizler için araştırdık ve hazırladık.

League of Legends Kaç Para Yatırdım?

Çoğumuz Riot Games’in popüler oyunu League of Legends için belli bir miktar para harcamışızdır. Beğendiğimiz bir kostüm, simge veya ifade olmuştur, en çok oynadığımız şampiyona uzun zaman sonra güzel bir kostüm çıkmıştır, belki sadece sandık veya küre almışızdır ya da etkinlikler için özel hazırlanan etkinlik kartlarını almak için RP almışızdır. Peki League of Legends oynadığımız süre boyunca bu oyun için toplam ne kadar para harcadık? Bu sorunun cevabını almak için ilk olarak “League of Legends’da Ne Kadar Harcama Yaptım?” isimli Riot Destek’in hazırladığı bu sayfaya giriş yapmalısınız.

League of Legends Ne Kadar Harcadım?

Daha sonra “Giriş Yap” butonuna tıklayarak League of Legends hesabınıza giriş yapınız. Hesabınıza giriş yaptıktan sonra “Göster Bakalım” butonuna tıklayın ve biraz bekledikten sonra League of Legends’a toplam ne kadar harcama yaptığınızı görebilirsiniz. Sayfanın alt tarafında yer alan ve Riot Destek’in de hatırlattığı gibi bu işlem sadece hesabınızın bulunduğu sunucu da geçerli. Eğer EUW hesabınızı TR sunucusu üzerinden hesaplamaya kalkarsanız hata verecektir. Göster bakalım dedikten sonra eğer ki bir hata alırsanız yapmanız gereken ilk şey hesabınızı ve sunucunuzu tekrardan bir gözden geçirmeniz olmalıdır. Bu yolla kolayca hesabınız için ne kadar harcadığınızı kolayca öğrenebilirsiniz.

League of Legends'a Ne Kadar Harcadım

Evet pek sevgili Oyunoxs okuyucuları. League of Legends kaç para yatırdığınızı öğrenmek için kullanabileceğiniz en kolay ve güvenli yolu sizler için araştırdık ve yazdık. League of Legends’ta ne kadar harcama yaptığınızı öğrenmek artık çok kolay. Geç günlerde Valorant için duyurulan ve oynanış videosu resmi olarak yayınlanan yeni ajan Killjoy incelememiz için bu yazımıza da bir göz atmayı unutmayın. Umarım bu yazımız hoşunuza gitmiştir. Bir sonraki yazımızda görüşünceye dek kendinize çok iyi bakın, hoşça kalın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here