League of Legends Hesap Nasıl Açılır ?

0
132

Dünya’nın en çok oynanan rol yapma oyunu League of Legends 5v5 rekabetin en üst nokta da olduğu bir online bilgisayar oyunudur. Herkes tarafından sevilerek oynanan bu oyuna nasıl girilir nasıl hesap oluşturulur bunun hakkında size yardımcı olacağız. Dilerseniz başlayalım.

League of Legends’a Nasıl Hesap Açılır ?

League of Legends’da hesap açmak için önce bir internet sağlayıcısına ihtiyaç vardır. Bu internet sağlayıcılarına; Google, Yahoo, Yandex…. gibi sağlayıcıları örnek verebiliriz. İşlemler şu şekilde devam ediyor internet sağlayıcısına girin(biz bunu Google olarak farz edeceğiz) sonra arama motoruna League of Legends yazın ardından çıkan sonuçların başında “League of Legends ‘a hoş geldin” adlı site başlığı göreceksiniz aradığımız site bu. Siteye giriş yaptıktan sonra size direk e-posta adresinizi soracak ve 3 adımlı kayıt sistemi ile açılacak.

League of Legends Hesap Açmak İçin Yapılacak 3 Adım

  1. E-posta hesabınıza giriş yapıp 2.adıma geçebilirsiniz. Eğer E-posta hesabınız yoksa bir Google hesabı açıp  Gmail’den giriş yapabilirsiniz.
  2. Bu oyun içerdiği şiddetten mütevelli belirli bir yaş kısıtlamasına tabi tutulduğu için doğum tarihi istemektedir. Bu adımda sadece doğum tarihinizi girin ve devam edin.
  3. Bu kısım en önemli adım. Oyuna giriş yapabilmeniz için kullanıcı adı ve şifre belirlemeniz gerekir. Belirledikten sonra rahatlıkla hesabınıza giriş yapabilirsiniz.

League of Legends Hesap Açtıktan Sonra

Hesabınız açıldıktan sonra size 2 seçenek veriyor. Biri Windows için indir, diğeri mac için indir seçeneği. Size uygun  seçeneği seçip oyunu indirin. Sonra oyun depolama alanı ayırıp kendisini bilgisayara kurmaya başlayacaktır. Bu işlemden sonra karşınıza League of Legends yazısı ile beraber istemciyi açacaktır.

League of Legends hesap açma

Girmiş olduğunuz şifre ve kullanıcı adını girdikten sonra oyuna girişiniz tamamlanmış olacaktır. Ardından sizden bir (takma ad) isteyecektir. Takma adınızı belirledikten sonra antrenman ve oyunu öğretmek için bir mod açılacaktır. İsterseniz bu modu geçebilirsiniz. Artık yapmanız gereken tek şey oyunu oynayıp eğlenmek. Oyunoxs ekibi olarak keyifli  oyunlar evde kalın oyunla ve sağlıcakla kalın 🙂

Ayrıca Valorant Vanguard Başlatılamadı hatasının sizler için çözümünü hazırladık göz atabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here