League of Legends Sezon Ne Zaman Bitiyor?

0
145
League of Legends Sezon Ne Zaman Bitecek

Merhaba pek sevgili Oyunoxs okuyucuları. League of Legends Sezon Ne Zaman Bitiyor? Bugünkü yazımızda “League of Legends 2020 sezonu ne zaman bitecek? Yeni sezon ne zaman başlayacak? Peki bu yeni sezonda bizleri bekleyen yenilikler neler?” sorularını sizler için araştırdık ve yazdık.

League of Legends Sezon Ne Zaman Bitiyor?

League of Legends 2020 sezonun son yaması olan 10.24 yamasının herhangi bir erteleme durumu olmazsa 24 Kasım Salı günü getirilmesi bekleniyor. Bu sezonun son yaması olacak olan bu yamayla birlikte sezon öncesi döneme geçiş yapılacak. Sezon öncesinin ilk ve tek resmi yaması olacak olan 10.25 yaması da eğer bir erteleme olmazsa 9 Aralık Çarşamba günü getirilecek ve 10. sezonun ve 2020 yılının tüm resmi yamaları bu tarihte son bulacak.

League of Legends Sezon Ne Zaman Bitiyor?

League of Legends Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Riot Games, League of Legends’ın sezon arası döneminin sonlanması ile birlikte tüm dereceli ligler sıfırlanacak ve 11. sezonun dereceli liglere yerleşimi başlayacak. Yeni sezonun ne zaman başlayacağı hakkında ise henüz resmi bir açıklama bulunmamaktadır. Bizim tahminlerimize göre ise League of Legends’ın 11. sezonu Ocak 2021’in ortalarında başlayacak.

League of Legends’ın Yeni Sezonda Getireceği Yenilikler Neler?

League of Legends’ın yeni sezonda bizler için getireceği yenilikler ise daha gelişmiş bir dükkan arayüzü ve yenilenen eşya sistemi olacak. Bu değişikliklerle Riot Games bu sistemin %34’ünü korumayı, %33’ünü iyileştirmeyi ve %33’ünü yenilemeyi
planladığını belirlemiş. Riot Games bu değişiklikler için hedeflerini şu şekilde seçmiş;

  • Eşyaları almak hızlı ve kolay olmalı.
  • Her şampiyon, her oyunda eşya tercihleri sayesinde stratejik kararlar alabilmeli.
  • Eşya dizilimleri, şampiyonunuzda ustalaşmanızın heyecan verici yollarını sunmalı.
  • Eşyalar olağanüstü derecede güçlü hissettirmeli ve şampiyonunuzun temasını bir üst seviyeye taşımalı.
  • Sembolleşmiş eşyalar korunmalı ve her şeyi en baştan öğrenmek zorunda kalmamalısınız.
League of Legends Eşya Değişiklikleri
Evet pek sevgili Oyunoxs okuyucuları. League of Legends 2020 sezonun ne zaman biteceğini, 2021 sezonun tahmini başlangıç tarihini ve yeni sezonda bizleri bekleyen değişiklikleri araştırdığımız bu yazımızla umarım aklınıza takılan soruları cevaplayabilmişizdir.  CS GO güncelleme notları isimli yazımızı okuyarak bu güncelleme ile gelen yenilikleri okuyabilirsiniz. Kendinize iyi bakın, hoşça kalın.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here