League of Legends Şifremi Unuttum Nasıl Değiştiririm?

0
135
League of Legends Şifremi Unuttum Nasıl Değiştiririm

League of Legends Şifremi Unuttum Nasıl Değiştiririm? Riot Games’in en popüler oyunlarından olan League of Legends için hesabınızın şifresini mi unuttunuz? Şifrenizi değiştirmeniz için aşağıda sizler için hazırladığımız yolları takip ederek kolayca şifre değiştirebilirsiniz. Keyifli okumalar.

League of Legends Nedir?

Riot Games tarafından 27 Ekim 2009’da yayımlanan League of Legends, Warcraft III haritası olan Defense of the Ancients (DotA) haritası örnek alınarak yapılmıştır. Oyunun baş tasarımcısı, Defense of the Ancients (DotA) haritasını tasarlayan Steve Feak’dir. League of Legends MOBA (Çevrim içi çok oyunculu savaş arenası) türünde strateji oyunudur. Beş kişilik iki takımla oynanan League of Legends’ta amaç rakip takımın karşı merkezini yok etmek için oynanır. League of Legends’ta 150 şampiyon bulunmaktadır. Bu şampiyonların ana sınıfları ise; Destek, Tank, Büyücü, Savaşçı, Suikastçı ve Nişancıdır. Oyunda ise beş rol bulunmaktadır bunlar; Üst Koridor, Ormancı, Orta Koridor, Alt Koridor ve Destek. Her rolün ve her sınıfın kendine has bir oynanış tarzı bulunmaktadır.

League of Legends Şifremi Unuttum Nasıl Değiştiririm

League of Legends Şifremi Unuttum Nasıl Değiştiririm?

League of Legends şifrenizi değiştirmek için yapmanız gerekenler şunlardır;

  1. League of Legends’ın sitesine giriniz.
  2. Sağ üst taraftan “Giriş” butonuna tıklayınız.
  3. Giriş sayfası çıktıktan sonra alt tarafta bulunan “Oturum Açamıyor Musunuz?” seçeneğine tıklayınız.
  4. Açılan sayfada “Şifreni mi unuttun?” seçeneğini seçiniz.
  5. Yeni açılan sayfada “Kullanıcı adını gir” yazıyor, alt tarafa kullanıcı adınızı giriniz.
  6. Eğer yazdığınız kullanıcı adınız sistemde bir hesapla eşleşiyorsa hesabınızın kayıtlı olduğu e-postaya bir şifre sıfırlama izni veren bir posta gelecek.
  7. Bu postadaki bağlantıya tıklayarak şifre yenileme sayfasını açınız.
  8. Yeni şifrenizi girerek şifrenizi onaylayınız.
  9.  Kullanıcı adınızı ve yeni şifrenizi girerek artık hesabınıza giriş yapabilirsiniz.

League of Legends Şifremi Unuttum Nasıl Değiştiririm

Evet pek sevgili Oyunoxs okuyucuları, sizler için League of Legends’ta unuttuğunuz şifrenizi nasıl yenileyeceğinizi sizler için araştırdık ve yazdık. Epic Games’in ücretsiz olarak olarak verdiği oyunların ne zamana kadar ücretsiz olduğu ve bu ücretsiz oyunların türlerini sizler için araştırdık ve yazdık, bu yazımıza da bir göz atabilirsiniz. Bir sonraki yazımızda görüşünceye dek kendinize çok iyi bakın, hoşça kalın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here