League of Legends Skin Hilesi Nasıl Yapılır?

1
144

League of Legends Skin Hilesi ve bütün hileler birçok oyuncu tarafından kullanılmakta. Aslında hileler bütün oyunlar için kötü bir şeydir. Bunun sebebi oyunun akışını bozma gibi sonuçlara yol açmasıdır. Riot Games’de bu hilelere karşı tedbirlerini alıyor. Gelin sizlere hilenin neden kötü bir olay olduğunu söyleyelim.

League of Legends Skin Hilesi ve Bütün Hileler

Pubg, CS GO ve Brawl Stars’da olduğu gibi League of Legends’da da hileler bulunmaktadır. League of Legends Skin Hilesi sizde olmayan bir oyun kostümünü para vermeden almanıza yarar. Bu kostüm size gayet güzel gözükse de diğer oyunculara bu oyun kostümü gözükmez. Yani aslında bu hile çok bir işe yaramaz çünkü bu hile düşman tarafından gözükmediği için artistlik bile yapamazsınız. Bu hileler sadece skin hilesi olarak kalmıyor.

Diğer Hile Türleri

Skin hilesinin yanında League of Legends’da bedeva RP, bedeva mavi öz hileleri bulunmakta. Hilenin büyüğü küçüğü olmaz ama bunlar oyun akışını çok fazla etkilemiyor. Asıl büyük hileler script ve zoom hilesi olmaktadır. Script hilesinin birçok versiyonu var. Bunlar:

  • Dodge atma: Dodge karşı tarafın attığı bir Skill’den kaçmaktır. Tahmin edebileceğiniz gibi dodge hilesinde sizin yerinize hile otomatik olarak o skill’den kaçar.
  • Skill Atma: Skill hilesinde attığınız her skill karşı tarafı vurmaktadır. Mesela nidalee “q” attığında eğer mızrak rakibin yanından geçse bile ona hasar verebilir.
  • Harita Kontrolü: Otomatik olarak belirli yerlere totem atar ve oralarda adam olup olmadığını görürsünüz.

league of legends skin hilesi ve bütün hileler

League of Legends için script ve bot yazılımları üreten ve satan LeagueSharp, Riot Games tarafından ceza yiyen ilk hile grubu oldu. 2016’nın Ağustos ayında LeagueSharp’a dava açan Riot Games, rekor bir tazminat istemişti. E spor seviyesindeki bir oyunun bunun gibi ciddi sıkıntılar yaşamasına neden olan bu durumu Ağustos ayında Riot şu şekilde açıklamıştı: “LeagueSharp insanlara 15 dolarlık bir aylık üyelik ücreti sunuyor. 50 dolara ise kolayca en iyi oyuncuların arasına girmenize garanti veriyorlar. Söz konusu kuruluş aynı zamanda Riot’un sunucularına saldırıyor ve hile yapan oyunculara nasıl yakalanmayacaklarını anlatıyor.”

Evet Değerli Oyuncular, yani hile kullananlar kendine güvenmeyen insanlardır. Siz sakın hile kullanmayın. Bir diğer hile olarak iddia edilen Pubg Mobile Lite BC hilesi hakkında bir yazı yazdık, göz atabilirsiniz.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here