League of Legends Sunucu Güncel Durumu

0
160
League of Legends Sunucu Durumu ve Bakım Bildirimi

Merhaba pek sevgili Oyunoxs okurları. Bugün League of Legends bakım duyuruları ve sunucu güncel durumu hakkında bilgiler vereceğiz. “İstemci de şu an hangi sorunlar var? Bu sorunlar benim oyunumu etkiler mi? Rahat rahat oyunumu oynayabilir miyim? Bu aralar hiç bakım var mı? Bu planlanan bakımlar hangi saatlerde başlıyor ve hangi saatlerde sonlanıyor?” bu soruların cevaplarını sizler için araştırdık ve yazdık.

League of Legends Sunucu Durumu

League of Legends’ın yeni istemcisi çıktığından beri maalesef sorunlarla uğraşıyor. Bazen oyuna giremedik bazen oyun ortasında oyundan düştük ve bazen de şampiyonlar yasaklandı. Peki şu anda sunucu da herhangi bir sorun var mı?

League of Legends TR Sunucu Güncel Durumu

League of Legends sunucuda şu an için sadece mobil ödeme sorunları var. Mobil ödeme sorunu ise ortaklarında bulunan bir altyapı sorunundan dolayı kaynaklandığı belirtiliyor. League of Legends’ta istemcisinde şu an bulunan tek sorun bu şekilde. Peki League of Legends için yakın zamanda planlanan herhangi bir bakım bildirimi var mı?

League of Legends TR Bakım

 

League of Legends TR Sunucu Bakımı

Riot Games, yarın sabah bir bakım olacağını duyurmuş. Bu bakım yarın sabah saat 05.00’te başlayacak ve sabah saat 07.00’de sonlanacağını ve bu saatlerde oyuna erişilemeyeceğini bildirmiş. Bu yüzden bu saatlerde oyuna girmeyi planlayan arkadaşlarımız varsa planları biraz sekteye uğrayacak.

League of Legends PBE Sunucu Bakımı

Riot Games, yarın öğle saatlerinde PBE sunucusu içinde bir bakım olacağını duyurmuş. Bu bakım ise yarın saat 13.00’te başlayacağını ve 15.00’te sonlanacağını ve bu saatlerde oyuna erişilemeyeceğini bildirmiş.

League of Legends PBE Bakım

Evet pek sevgili Oyunoxs okuyucuları. League of Legends bakım duyuruları ve güncel sunucu durumunu sizler için araştırdık ve yazdık. League of Legends TR sunucusu ve PBE sunucusu için bakım saatlerine dikkat etmeyi unutmayın. League of Legends oyun dışında ping testi yapmak için kullanabileceğiniz siteleri sizler için araştırdığımız ve yazdığımız bu yazımıza da bakmayı unutmayın. Umarım bu yazımız hoşunuza gitmiştir. Bir sonraki yazımızda da görüşmek üzere, hoşça kalın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here