League of Legends Troll Build Nasıl Yapılır? Kolay Yolu

0
158
Lol Troll Build

League of Legends Troll Build Nasıl Yapılır? League of Legends arkadaşlarınızla özel oyunlarda oynarken Troll Build (Şampiyona uygun olmayan Eşya Dizilimi) kolay yoldan yapmayı göstereceğiz. Bu şekilde arkadaşlarınızla oynarken hem kolayca troll build yapabilir hem de arkadaşlarınızın eşya dizilimlerini rahatça takip edebilirsiniz. Herkese keyifli okumalar.

League of Legends Nedir?

Riot Games tarafından 27 Ekim 2009’da yayımlanan League of Legends, Warcraft III haritası olan Defense of the Ancients (DotA) haritası örnek alınarak yapılmıştır. Oyunun baş tasarımcısı, Defense of the Ancients (DotA) haritasını tasarlayan Steve Feak’dir. League of Legends MOBA (Çevrim içi çok oyunculu savaş arenası) türünde strateji oyunudur. Beş kişilik iki takımla oynanan League of Legends’ta amaç rakip takımın karşı merkezini yok etmek için oynanır. League of Legends’ta 150 şampiyon bulunmaktadır. Bu şampiyonların ana sınıfları ise; Destek, Tank, Büyücü, Savaşçı, Suikastçı ve Nişancıdır. Oyunda ise beş rol bulunmaktadır bunlar; Üst Koridor, Ormancı, Orta Koridor, Alt Koridor ve Destek. Her rolün ve her sınıfın kendine has bir oynanış tarzı bulunmaktadır.

League of Legends Troll Build Yapmak

League of Legends Troll Build Nasıl Yapılır?

League of Legends troll build yapmanın en kolay yolu “Ultimate Bravery” isimli internet sitesini kullanacağız. İnternet sitesinde yapmanız gerekenler ise şunlar;

  1. Ultimate Bravery isimli siteye giriniz.
  2. “Create Group” basarak bir grup kurunuz.
  3. İlk kısma isminizi yazınız, ikinci kısımda sunucunuz seçiniz, üçüncü kısımdan seviyenizi “30” olarak ayarlayınız, dördüncü kısımdan oyun modunuz hangisi ise Sihirdar Vadisi, ARAM veya Nexus Kuşatması olarak seçiniz, son kısımda ise oyunu kaç kişi oynuyorsunuz onu belirtiniz.
  4. Linki arkadaşlarınızla paylaşarak odaya katılmalarını sağlayın.
  5. Eğer Sihirdar Vadisinde oynuyorsanız hangi rolde oynayacağınızı seçiniz.
  6. Alt taraftan Şampiyonları seçiniz.
  7. “Roll” tuşuna basarak şampiyonunuzu ve eşya diziliminizi bekleyiniz.
  8. Gelen sayfada şampiyonunuzu, eşya diziliminizi, oynadığınız koridoru, oyuna gireceğiniz sihirdar büyülerini, oyuna girmeniz gereken rün sayfasını ve ilk olarak beşinci seviyeye yükselteceğiniz yeteneği size gösteriyor. Böylece her şeyi kolayca takip edebilirsiniz.

League of Legends Troll Build Nasıl Yapılır?

Evet pek sevgili Oyunoxs okuyucuları, League of Legends kolayca troll eşya dizilimi yapmak için en kolay yolu bu şekildeydi. Umarım bu siteyi kullanarak arkadaşlarınızla troll buildler yapıp, eğlenmişsinizdir. Eğer League of Legends TBF Ne Zaman? adlı yazımızı okumadıysanız, yazımıza bir göz atabilirsiniz. Bir sonraki yazımızda görüşünceye dek kendinize çok iyi bakın, hoşça kalın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here