LoL İade Hakkı Alma Güncel!

0
174

League of Legends dünyada MOBA türünde neredeyse rakipsiz bir yapım. Oyunda 150’nin üzerinde şampiyon bulunuyor. Oyunda istediğiniz şampiyona sahip olabilirsiniz. Bunun için seviye atlamak yeterli oluyor. Fakat aldığınız şampiyona veya kostümü beğenmediğiniz zaman bunu iade etmek için sadece 3 hakkınız bulunuyor. Fakat Riot Games bu yıl ücretsiz iade hakkı veriyor. Bizde sizlere bu yazıda LoL iade hakkı alma işleminden ve bu hakkı nasıl kullanabileceğinizden bahsedeceğiz.

LoL İade Hakkı Nedir?

Öncelikle sizlere iade hakkından bahsedelim. Bu hak her League of Legends hesabı olan kişilere 3 adet verilir. Bu hak sayesinde aldığınız kostüm ve şampiyonları iade edebilirsiniz. Fakat seviye takviyelerini ve bazı paketleri iade edemezsiniz. Bu yüzden paket alırken dikkat edin. Ayrıca şampiyon almadan önce karakterlerin bilgi bölümünden yeteneklerine göz atabilirsiniz. Kostüm almak istediğinizde ise kostüm tanıtımı videolarını izlemenizi öneririz. Daha önce 3 iade hakkı dışında iade hakkına sahip olunamıyordu. Ayrıca 975 RP Kaç TL? Güncel Rp Fiyatları ne kadar? adlı yazımıza da göz atmayı unutmayın.

LoL İade Hakkı Alma ve Kullanma

League of Legends’te daha önce kullanmadıysanız 3 iade biletiniz bulunuyor. Ama yinede ekstra iade hakkı alabiliyorsunuz. Bu işlem şu şekilde :

 1. League of Legends resmi sitesine girin
 2. Üst kısımda bulunan seçeneklerden “destek” kısmına tıklayın.
 3. Açılan sekmeden League of Legends’e tıklayın.
 4. Buradan ” Faturalandırma / RP sorunları” kısmına tıklayın.
 5. Açılan “ödeme hataları” menüsünde sağ tarafta bulunan “2020 Yılı Bedelsiz League of Legends iade biletleri burada” yazısına tılayın.
 6. Buradan “iade biletlerine bak” butonuna tıklayın ve hesabınızla giriş yapın.

lol iade hakkı alma

Bu bileti kullanabileceğiniz ürünler şu şekilde :

 • Rün Sayfaları
 • Sihirdar Simgeleri
 • İfadeler
 • Şampiyonlar
 • Kostümler
 • Renkler

İade hakkını aldıktan sonra kullanmak için şu adımları izleyebilirsiniz :

 1. League of Legends’ e giriş yap.
 2. Mağazaya kısmına tıkla.
 3. Mağazanın en sağ kısmında bulunan “hesap” kısmına tıkla.
 4. Sol tarafta bulunan “satın alma geçmişine” tıkla.
 5. Burada satın aldığın ürünleri görebilirsin.
 6. Aldığın ürünün sağ tarafında bulunan “iade” kısmına tıklayarak bu ürünü iade edebilirsin.

Evet değerli okurlar bu gün ki yazımız da League of Legends’ te iade hakkı alma ve bu hakkı kullanmadan bahsettik. Instagram sayfamıza ise buradan erişebilirsiniz. Diğer yazılarda görüşmek üzere.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here