LoL İndir İşlemi Hakkında Tüm Detaylar!

0
115
LoL indir

LoL indir işlemi hakkında özel ve detaylı bir rehber hazırladık. Genel anlamda oyunu bilgisayara indirme işlemini ve oyunu rahat biçimde açmanızı sağlayacak yolları gösterdik. Kurulum konusunda gerekli işlemleri ve Riot Vanguard hakkında önemli bilgileri verdik. Şimdi konumuzun detaylarına geçelim.

LoL İndir İşlemi

İndirme kısmını anlatırken aynı zamanda kurulum kısmına değinmem gerekecek. Çünkü LOL indirilirken sadece LOL indirilmiyor ve tek bir parça olarak indirme işlemi tamamlanmıyor. İlk kısım olarak klasik biçimde siteye girip genel kurulum dosyasını indiriyorsunuz. İkinci indirme işlemi için bir LoL hesabına sahip olmanız gerekiyor. Bu nedenle buraya LoL nasıl kayıt olunur hakkında olan yazımıza bakarak rahat bir şekilde tamamlayabilirsiniz. İndirme kısmı üç adet parçadan oluşuyor ve arasında kurulum geçmesi gerekiyor. Klasik kurulum işleminden sonra gelen güncelleme gibi indirmelerin kurulumunu otomatik olarak uygulama kendi üzerinden yapıyor.

LoL indir
LoL indir

LoL Kurulum İşlemi

Daha sonra dosyayı açıp kurma işlemini ve onay işlemlerini tamamlamalısınız. Bu kısımda size Riot vanguard programı kurulumu için izin isteyecek bu işlemi kabul etmeniz gerekli yoksa hesabınız banlanır yani yasaklanır. Bu Riot Vanguard sistemi size hile kullanan oyuncuların denk gelme ihtimalini azaltır. Bu sistem sayesinde oyun içerisinde bulunan hileciler daha rahat biçimde belli oluyor. Yıllarca çoğu oyuncunun FPS oyunları içerisinde beklediği çözümü Riot Games başarılı biçimde oyunlarında uygulamaya devam ediyor. En son kısım olarak oyuna giriş yapıp sağ üst köşede bulunan Play butonu ile kalan indirmeleri indirip kursun diye başlatmanız gerekiyor. Bu kısım tamamlanınca rahat biçimde oyun oynayabilirsiniz. Duruma bağlı olarak Riot Vanguard hata verirse görev yöneticisi üzerinden kapatıp yeniden yönetici olarak çalıştırmalısınız. Bu işlemi yaparken sakın Riot Games oyunlarından birine girmeye çalışmayın ve kapatıp bu işlemi yapın.

LoL Hesabı Hakkında Önemli Bilgi

Yukarıda link ile verdiğim yazı kayıt olma hakkında işlemleri anlatıyor orada bu işlemlere bakabilirsiniz. Biz ise bu hesabın özelliklerinden bahsedeceğiz. Eskiden kullanılan hesap sisteminde hesap bu kadar kullanışlı değildi. Riot Games yeni nesil oyunlar çıkarmaya başlayınca hesap sistemini değiştirdi. Artık yeni hesap biçiminde Riot tarafından yapılan tüm oyunlara bu hesap ile girebiliyorsunuz. Özel olarak ID ve birçok ayar yapabiliyorsunuz. LoL indir yazımızın sonuna geldik. Okuduğunuz için teşekkürler. Kalın sağlıcakla 🙂

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here