LOL İngilizce Yapma İşlemi! Güncel 2020

1
160
LOL İngilizce yapma

LOL İngilizce yapma hakkında birçok soruya gerek forumlarda gerekse diğer sosyal medya platformlarında fazlasıyla denk geldik. Bizde bu konu hakkında detaylı bir rehber hazırlamak amacıyla bu yazıyı hazırlamaya başladık. Hem kendi hesabınız hakkında ne yapmanız gerektiği ve sunucu ayarlarını yapıp dili değiştirmeyi açıkladık. Alternatif bazı yollardan bahsetmeyi unutmadık.

LOL İngilizce Yapma

Genel anlamda LOL oynarken neden İngilizce dil desteğini kullanarak oynamak istediğinizi bilmiyorum ama ilk kısım olarak yayıncıların veya e-sporcuların yaptığı biçimde olan versiyonu anlatacağım. Bunu yapmak için RP almanız gerekecek çünkü bu adımlarda hesabınızı aktarma işlemi ile yapmayı anlatacağım. 2600 RP civarı ihtiyacınız olduğu için satın alımı yapmanız gerekecek bu miktarın ücreti ise 120 TL civarlarında bir para ediyor. Maalesef  net bir ücret söyleyemiyorum. Bildiğiniz gibi ülkede kur değerleri enflasyonlar sürekli değişiyor. Daha açık anlatacak olursam doların artması veya alçalması gibi durumlar veya ekstra indirim veren yerler falan bulunduğu için fiyat değişken olabiliyor. Hesabınızı Avrupa sunucularından birine aktardığınız zaman diliniz otomatik olarak İngilizce olarak ayarlanacaktır. İsterseniz Amerika da ki gibi sunuculara da geçebilirsiniz ama ana dilinin İngilizce olmasına dikkat etmeyi unutmayın. Ayrıca bu işlem yapılırken dikkat edilmesi gereken hususları aşağı kısma ekledik.

LOL İngilizce yapma
LOL İngilizce yapma

Yapmanız Durumunda Oluşacak Durumlar

Hesabınızı aktarırken ne kadar uzak bölgeye aktarırsanız oyun içerisinde oldukça Ping artışı yani gecikme artışı yaşayacaksınız. Bu nedenle çoğu Türk profesyonel oyuncu EUW yani Batı Avrupa sunucusuna geçiş yapıyor. Bu oyuncuların interneti iyi olmasına rağmen 50 ping alıyorlar sizde buna göre geçmeye karar verin. Ancak şunu unutmayın Türkiye’de oynayan bir oyuncu ile oyunu oynayamazsınız. Yeniden hesap aktarma işlemi yapmak zorunda kalırsınız.

Alternatif Yol

Bu kısımda bulunan yola net olarak güvence veremem. Çünkü bu yöntemde oyun dosyaları içerisinde bir kaç yazıyı değiştirip oyunu İngilizce yapa biliyorsunuz. Eğer daha basit olsun ve TR sunucusunda oynayayım diyorsanız bu yolu tercih edebilirsiniz. Aşağı kısımda koyduğumuz videoda anlatılan adımları izleyerek bu yöntemi hızlıca deneyebilirsiniz ama net olarak biz güvence veremeyiz. LOL İngilizce yapma yazımızın sonuna geldik. Ayrıca LOL maç geçmişine bakma hakkında olan yazımıza bir bakın derin ve bakmanın baya faydalı olacağını düşünüyorum . Okuduğunuz için teşekkürler. Kalın sağlıcakla 🙂

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here