LOL Nick Değiştirme Nasıl Yapılır? (Tüm Detaylar!)

0
151
LOL Nick Değiştirme

LOL Nick Değiştirme Nasıl Yapılır? (Tüm Detaylar!) Başlıklı yazımızda LOL oyunu hakkında genel bir bilgilendirme yaptıktan sonra LOL içerisinde bulunan isim sistemine el attık. Oyun içerisinde bulunan isim değiştirme işlemini kullanıcı adı ile alakalı bir şey oluyor mu konusunda bir değerlendirme yaptık.

League of Legends Hakkında Genel Bilgi

Ülkemizde birçok oyuncu tarafından sevilerek oynanan bu video oyunu ilk olarak 2009 yılında piyasaya çıkış yapmıştır. Ancak esas popülerlik kazanmaya başladığı zamanlar 2012 yılı ve sonrasıdır. Oyun Warcraft III oyununda bulunan harita üzerine yapılmıştır. Bu oyunda bulunan haritanın yapımcısı ile LOL’de bulunan haritanın yapımcısı aynı kişidir. 5v5 MOBA oyunlarının şuan için lideri olarak bu türü temsil etmektedir. Onlarca karakteri ile herkese hitap eden farklı bir bakış açısına sahiptir. Hem aksiyon zamanlaması hem strateji barındıran keyifli bir oyundur. Yeni gelen farklı oyun modları ve güncellemeler ile gelişmeye devam ediyor. Bence hayatınızda bir kere bu türde bir oyun oynamayı denemelisiniz.

LOL Nick Değiştirme

League of Legends Nick Sistemi

LOL diğer oyunlar ile aşağı yukarı aynı sisteme sahip. Oyuna kayıt olurken bir kullanıcı adı belirliyorsunuz ve şifre ardından bilgiler kısmını tamamlıyorsunuz. Başlangıçta kendi kullanıcı adınızı seçiyorsunuz ve oyunun sonuna kadar onu kullanıyorsunuz diyemem. Ancak şöyle bir durum var, bir nicki biri almış ve kullanıyorsa o nicki siz kendi hesabınızda kullanamıyorsunuz. Ayrıca oyun size kendi nickinizi değiştirme imkanı sunuyor.

LOL Nick Değiştirme Nasıl Yapılır?

Öncelikle eğer nickinizden memnun değilsiniz ve onu değiştirmek istiyorsunuz ne yapmalıyım diyenler için ilk önerim mavi öz biriktirmeleridir. Çünkü nick değiştirmek için mağazada bulunan bir eşya gerekli bu eşya ise 13900 mavi öz karşılığı alınmaktadır. İlk olarak mağazaya girerek sağ üst köşede bulunan çarklı hesap butonuna basmalısınız. Orada bulunan kategorilerden en üstte bulunan kategoriyi seçip bahsettiğim eşyayı alıp adınızın uygun olduğunu kontrol edip ücreti ödeyip adınızı değiştirirsiniz. Yeniden başlatma işleminden sonra adınız değişmiş olacaktır. Ayrıca League of Legends Yone Yetenekleri ve Hikayesi için buraya bir yazı bırakıyorum bence bir bakın. Okuduğunuz için teşekkürler. Kalın sağlıcakla 🙂

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here