Lol PBE Hesabımı Unuttum! Hesabımı Nasıl Kurtarırım?

1
193
Lol PBE Hesabımı Kurtarma

Lol PBE Hesabımı Unuttum! Hesabımı Nasıl Kurtarırım? League of Legends PBE sunucusunda ki hesabınızı unuttuysanız ve nasıl kurtaracağınızı bilmiyorsanız, size verdiğimiz adımları takip ederek PBE hesabınızı kolayca kurtarabilirsiniz. Herkese keyifli okumalar.

Lol PBE Hesabımı Unuttum! Kullanıcı Adımı Kullanarak Hesabımı Nasıl Kurtarırım?

League of Legends PBE hesabınızı kurtarmak için yapabileceğiniz iki şey; biri PBE hesabınızın kullanıcı adını kullanarak şifrenizi sıfırlayabilirsiniz ya da e-posta adresinizi kullanarak şifrenizi sıfırlayabilirsiniz. İlk olarak kullanıcı adınızı kullanarak PBE hesabınızın şifresini kurtarmayı gösterelim;

 1. League of Legends’ın sitesine giriniz.
 2. Sağ üst taraftan “Giriş” seçeneğine tıklayınız.
 3. “Giriş Yap” yazan bir sayfa açılacak, buradan “Oturum Açamıyor Musun?” seçeneğini seçiniz.
 4. Dört seçenek açılacak “Şifreni Mi Unuttun?” sayfasını açınız.
 5. Kullanıcı adınızı yazdığınız kısmın üzerinden “Açık Beta” sunucusunu seçiniz.
 6. “Kullanıcı adını gir. Bu, giriş yapmak için kullandığın ad olmalı.” yazan bir sayfa açılacak, kullandığınız kullanıcı adını yazınız.
 7. “Kullanıcı adın mevcut bir hesapla uyuşuyorsa, birkaç dakika içinde sana bir şifre sıfırlama e-postası göndereceğiz. Eğer e-posta gelmediyse, önemsiz e-posta klasörüne bak veya Oyuncu Destek Ekibi’ne ulaş.” yazacak, e-postanıza gelen “Riot Games şifre değiştirme isteği” isimli postayı açınız.
 8. Şifrenizi değiştirmek için postadaki bağlantıya tıklayınız.
 9. Açılan sayfaya yeni şifrenizi iki kez girerek onaylayınız.
 10. Bu işlemler sonucu şifrenizi değişmiş olacaktır.

Lol PBE Hesabımı Unuttum

E-postamı Kullanarak Hesabımı Nasıl Kurtarırım?

Eğer kullanıcı adınızı hatırlamıyorsanız, e-postanızı kullanarak kullanıcı adınızı hatırlayabilirsiniz. Şu adımları takip ediniz;

 1. League of Legends’ın sitesine giriniz.
 2. Sağ üst taraftan “Giriş” seçeneğine tıklayınız.
 3. “Giriş Yap” yazan bir sayfa açılacak, buradan “Oturum Açamıyor Musun?” seçeneğini seçiniz.
 4. Dört seçenek açılacak “Kullanıcı Adını Mı Unuttun?” sayfasını açınız.
 5. “E-posta adresini gir. Kullanıcı adını kurtarma süreci, hesabına bağlı e-posta adresinden başlar.” yazan bir sayfa açılacak, kullandığınız e-postanızı yazınız.
 6. “E-posta adresin mevcut bir hesapla uyuşuyorsa, birkaç dakika içinde sana bir kullanıcı adı kurtarma e-postası göndereceğiz. Eğer e-posta gelmediyse, önemsiz e-posta klasörüne bak veya Oyuncu Destek Ekibi’ne ulaş.” yazacak, e-postanıza gelen “Riot Games Kullanıcı Adı Yardımı” isimli postayı açınız.
 7. E-postanıza bağlı olan hesaplarınızın kullanıcı adlarına bakabilirsiniz.

Lol PBE Hesabımı Nasıl Kurtarırım

Evet pek sevgili Oyunoxs okuyucuları, Lol PBE hesabınızı bu adımları takip ederek kolayca kurtarabilirsiniz. Eğer Lol PBE sunucusunu indirmek için yapmanız gerekenleri sıraladık, yazımıza bir göz atabilirsiniz. Bir sonraki yazımızda görüşünceye dek kendinize çok iyi bakın, hoşça kalın.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here