Lol PBE İndir! PBE Sunucusu Nasıl İndirilir?

0
158
Lol PBE Sunucusunu İndir

Lol PBE İndir! PBE Sunucusu Nasıl İndirilir? League of Legends’ın PBE sunucusunu denemek istiyor ama nasıl indireceğinizi bilmiyor musunuz? Bu yazımızla PBE sunucusunu kolayca indirme yolunu sizler için araştırdık ve yazdık. Herkese keyifli okumalar.

League of Legends Nedir?

Riot Games tarafından 27 Ekim 2009’da yayımlanan League of Legends, Warcraft III haritası olan Defense of the Ancients (DotA) haritası örnek alınarak yapılmıştır. Oyunun baş tasarımcısı, Defense of the Ancients (DotA) haritasını tasarlayan Steve Feak’dir. League of Legends MOBA (Çevrim içi çok oyunculu savaş arenası) türünde olan bir strateji oyunudur. Beş kişilik iki takımın karşı karşıya gelmesiyle oynanan League of Legends’ta amaç rakip takımın karşı merkezini yok etmek için oynanır.  Oyunda ise beş rol bulunmaktadır bunlar ise; Üst Koridor, Ormancı, Orta Koridor, Alt Koridor ve Destek. Her rolün ve her sınıfın kendine has bir oynanış tarzı bulunmaktadır. League of Legends’ta 150 şampiyon bulunmaktadır. Bu şampiyonların ana sınıfları ise; Destek, Tank, Büyücü, Savaşçı, Suikastçı ve Nişancıdır.

Lol PBE İndirme

PBE Sunucusunun Özellikleri Nedir?

Açılımı (Public Beta Environment) PBE sunucusu League of Legends’ın test sunucusudur. Oyuncular bu sunucuda herhangi bir ücret ödemeden Mavi Öz ve RP’ye sahip oluyorlar. Böylelikle yeni şampiyonları ve yeni kostümleri herhangi bir ücret ödemeden deneme imkanları oluyor. League of Legends’ta şampiyon dengelemesi ya da oyun değişiklikleri bu test sunucusunda denenir ve eğer bu değişikliklerde bir sorun çıkmaz ve uygulanmaya karar verilirse bu değişiklikler esas sunuculara getirilir.

Lol PBE İndir

League of Legends PBE sunucusunu yapmanız gereken şeyler ise şu şekilde;

  1. League of Legends istemcisi açınız.
  2. Sağ alt taraftan “Ayarları” açınız.
  3. Mevcut Sürümden seçeneğine tıklayın ve alt taraftaki “PBE” seçeneğine tıklayınız.
  4. Yüklemenin sonlanmasını bekleyiniz.
  5. PBE hesabınızın kullanıcı adınızı ve şifresini yazınız.
  6. PBE sunucusuna girmiş bulunmaktasınız.

Lol PBE İndir

Evet pek sevgili Oyunoxs okuyucuları, bu yoldan kolayca League of Legends PBE sunucusunu kurup girebilirsiniz. Eğer League of Legends şifrenizi değiştirmek istiyorsanız, bu yazımıza bir göz atabilirsiniz. Bir sonraki yazımızda görüşünceye dek kendinize çok iyi bakın, hoşça kalın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here