Lol Seraphine Çıktı! Yeni Şampiyon Seraphine!

0
119
Lol Seraphine

Lol Seraphine Çıktı! Yeni Şampiyon Seraphine! League of Legends’ın yeni şampiyonu Seraphine geçtiğimiz günlerde çıkış yaptı. Peki League of Legends’ın 152. şampiyonu olan Seraphine yetenekleri nasıl? Sizler için araştırdık ve yazdık. Herkese keyifli okumalar.

League of Legends Seraphine Hikayesi

Zaun’lu bir çiftin çocuğu olarak Piltover’da doğan Seraphine, diğerlerinin ruhlarını duyabiliyor. Dünya ona şarkı söylüyor ve o da dünyaya. Sesler gençliğinde onu boğsa da Seraphine artık onlardan ilham alıyor ve kaosu ahenge dönüştürüyor. İnsanlara yalnız olmadıklarını, birlikte daha güçlü olduklarını ve kendisine göre potansiyellerinin sınırsız olduğunu hatırlatmak için yakındaki şehirlerde konserler veriyor.

Lol Seraphine Hikayesi

Lol Seraphine Yetenekleri

İşte Seraphine’nin yetenekleri;

  • Pasif – Sahne Tozu: İki aşamalı olan bu pasif yeteneğin ilki, Seraphine’in kullandığı her üçüncü temel yetenek bir akis oluşturarak onun otomatik olarak yeniden kullanılmasını sağlar. Pasifin ikinci aşaması ise, Seraphine bir takım arkadaşının yakınında yetenek kullandığında bir nota oluşturur. Her bir nota tüketilerek normal saldırılarının menzilini arttırır ve fazladan büyü hasarı vermesini sağlar.
  • Q – Yüksek Perde: Seraphine’in gönderdiği nota hedefinin eksik can yüzdesine bağlı olarak artan büyü hasarı verir.
  • W – Saran Ses: Seraphine yakınındaki takım arkadaşlarını çevreleyen bir şarkı söyleyerek kendisine ve takım arkadaşlarına hareket hızı ve kalkan kazandırır. Eğer Seraphine zaten bir kalkana sahipse, yakınındaki takım arkadaşlarını iyileştirebilir. Yenilenen can miktarı çevresinde kaç tane takım arkadaşı bulunduğuna bağlı olarak artar.
  • E – Sert Ritim: Seraphine yoğun bir ses dalgası göndererek bir hat üstündeki rakiplere büyü hasarı verir ve onları yavaşlatır. Önceden yavaşlatılmış rakipler sabitlenir ve sabitlenmiş rakipler sersemler.
  • R – Bis: Seraphine sahneye çıkarak rakipleri ayartan ve onlara büyü hasarı veren sihirli bir güç gönderir. İsabet alan tüm şampiyonlar (takım arkadaşları dahil) performansın bir parçası haline gelerek yeteneğin menzilini arttırır ve takım arkadaşlarına azami miktarda nota sağlar.

Lol Seraphine Yetenekleri

Evet pek sevgili Oyunoxs okuyucuları, League of Legends Seraphine yeteneklerini ve hikayesini sizler için araştırdık. Eğer Ruined King A League of Legends Story Duyuruldu… bu yazımıza bakmadıysanız, buradan bir göz atabilirsiniz. Bir sonraki yazımızda görüşünceye dek kendinize çok iyi bakın, hoşça kalın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here