Lol Şifre Değiştir! Kolay Yoldan Şifrenizi Değiştirmek!

0
158

Lol Şifre Değiştir! Kolay Yoldan Şifrenizi Değiştirmek! League of Legends hesabınızın şifresini mi unuttunuz? Yoksa şifrenizi güncellemek mi istiyorsunuz? Ama nasıl yapacağınızı bilmiyor musunuz? Bu yazımızla kolayca League of Legends hesabınızın şifrenizi değiştirebilirsiniz. Herkese keyifli okumalar.

League of Legends Nedir?

Riot Games tarafından 27 Ekim 2009’da yayımlanan League of Legends, Warcraft III haritası olan Defense of the Ancients (DotA) haritası örnek alınarak yapılmıştır. Oyunun baş tasarımcısı, Defense of the Ancients (DotA) haritasını tasarlayan Steve Feak’dir. League of Legends MOBA (Çevrim içi çok oyunculu savaş arenası) türünde strateji oyunudur. Beş kişilik iki takımla oynanan League of Legends’ta amaç rakip takımın karşı merkezini yok etmek için oynanır. League of Legends’ta 150 şampiyon bulunmaktadır. Bu şampiyonların ana sınıfları ise; Destek, Tank, Büyücü, Savaşçı, Suikastçı ve Nişancıdır. Oyunda ise beş rol bulunmaktadır bunlar; Üst Koridor, Ormancı, Orta Koridor, Alt Koridor ve Destek. Her rolün ve her sınıfın kendine has bir oynanış tarzı bulunmaktadır.

Lol Şifre Değiştirme

Kolay Yoldan Lol Şifre Değiştir!

League of Legends hesabınızın şifrenizi değiştirmek için yapmanız gereken işlemler şunlar;

  1. League of Legends’ın sitesine giriniz.
  2. Sağ üst taraftan “Giriş” seçeneğine tıklayınız.
  3. “Giriş Yap” yazan bir sayfa açılacak, buradan “Oturum Açamıyor Musun?” seçeneğini seçiniz.
  4. Dört seçenek açılacak “Şifreni Mi Unuttun?” sayfasını açınız.
  5. “Kullanıcı adını gir. Bu, giriş yapmak için kullandığın ad olmalı.” yazan bir sayfa açılacak, kullandığınız kullanıcı adını yazınız.
  6. “Kullanıcı adın mevcut bir hesapla uyuşuyorsa, birkaç dakika içinde sana bir şifre sıfırlama e-postası göndereceğiz. Eğer e-posta gelmediyse, önemsiz e-posta klasörüne bak veya Oyuncu Destek Ekibi’ne ulaş.” yazacak, e-postanıza gelen “Riot Games şifre değiştirme isteği” isimli postayı açınız.
  7. Şifrenizi değiştirmek için postadaki bağlantıya tıklayınız.
  8. Açılan sayfaya yeni şifrenizi iki kez girerek onaylayınız.
  9. Bu işlemler sonucu şifrenizi değişmiş olacaktır.

Lol Şifre Değiştir

Evet pek sevgili Oyunoxs okuyucuları, Lol hesabınızın şifresini unuttuysanız bu işlemlerle kolayca değiştirebilir veya güncelleyebilirsiniz. Eğer Riot Games’in yeni masaüstü kutu oyunu olan Tellstones hakkındaki yazımıza bakmadıysanız, buradan bir göz atabilirsiniz. Bir sonraki yazımızda görüşünceye dek kendinize çok iyi bakın, hoşça kalın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here