LoL Skin Ban Sebebi Mi Yoksa Değil Mi?

0
156
LoL Skin Ban Sebebi Mi Yoksa Değil Mi?

LoL Skin Ban Sebebi Mi Yoksa Değil Mi? League of Legends oyuncularının kullandığı popüler programlardan biri olan LoL Skin acaba bir ban sebebi? LoL Skin kullananlar oyundan uzaklaştırılıyor mu? Bu soruların cevaplarını yazımızın geri kalanında bulabilirsiniz. Herkese keyifli okumalar.

League of Legends Nedir?

Riot Games tarafından 27 Ekim 2009’da yayımlanan League of Legends, Warcraft III haritası olan Defense of the Ancients (DotA) haritası örnek alınarak yapılmıştır. Oyunun baş tasarımcısı, Defense of the Ancients (DotA) haritasını tasarlayan Steve Feak’dir. League of Legends MOBA (Çevrim içi çok oyunculu savaş arenası) türünde strateji oyunudur. Beş kişilik iki takımla oynanan League of Legends’ta amaç rakip takımın karşı merkezini yok etmek için oynanır. League of Legends’ta 150 şampiyon bulunmaktadır. Bu şampiyonların ana sınıfları ise; Destek, Tank, Büyücü, Savaşçı, Suikastçı ve Nişancıdır. Oyunda ise beş rol bulunmaktadır bunlar; Üst Koridor, Ormancı, Orta Koridor, Alt Koridor ve Destek. Her rolün ve her sınıfın kendine has bir oynanış tarzı bulunmaktadır.

LoL Skin Ban Sebebi Mi Yoksa Değil Mi

LoL Skin Nedir?

LoL Skin kısaca League of Legends hesabınızda olmayan kostümleri oyun oynarken kullanabilmenizi sağlayan bir üçüncü parti programdır. Oyun dosyalarına müdahale ederek oyunları sanki o kostümünüz varmış gibi oynamanızı sağlar.

LoL Skin Ban Sebebi Mi Yoksa Değil Mi?

Evet, LoL Skin bir ban sebebi. Çünkü LoL Skin oyun dosyalarını değiştiren bir üçüncü parti uygulaması olduğu için Riot Games tarafından kara listeye alınmış durumda. Riot Games kurallarında “Oyun dosyaları üzerinde değişiklik yapmak, kalıcı uzaklaştırma sebebidir” olarak belirtmektedir. Bu yüzden LoL Skin kullananlar oyundan kalıcı olarak uzaklaştırılmaktadırlar. Kullanmanızı kesinlikle tavsiye etmiyoruz.

LoL Skin Ban Sebebi Mi Yoksa Değil Mi?

Evet pek sevgili Oyunoxs okuyucuları, League of Legends’ta kostüm hilesi programı olan LoL Skin adlı programın bir uzaklaştırma sebebi olup olmadığını sizler için araştırdık ve yazdık. Eğer PC’lerinizin masaüstüne League of Legends şampiyonları veya kostümlerin görsellerini 4K olarak duvar kağıdı yapmak istiyorsanız ama nereden yapacağınızı bilmiyorsanız, bu yazımıza bir göz atabilirsiniz. Bir sonraki yazımızda görüşünceye dek kendinize çok iyi bakın, hoşça kalın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here