Lol Yeni Şampiyon Viego Geldi! Mahvolmuş Kral Viego’nun Yetenekleri Açıklandı!

0
154
Lol Yeni Şampiyon Viego

Lol Yeni Şampiyon Viego Geldi! Mahvolmuş Kral Viego’nun Yetenekleri Açıklandı! 154. şampiyon olan Viego geçtiğimiz günlerde League of Legends’a eklendi. Peki Mahvolmuş Kral Viego’nun yetenekleri nelerdir? Sizler için araştırdık ve yazdık. Herkese keyifli okumalar.  Wild Rift Yeni Herolar Ne Zaman Gelecek? Wild Rift Yeni Şampiyonlar! yazımıza buradaki bağlantıdan bir göz atabilirsiniz.

Lol Yeni Şampiyon Viego Yetenekleri!

  • Kralın Hükmü- Pasif:

Viego, öldürdüğü ve ya asist yaptığı şampiyonlara geçici olarak sahip olabilir ve maksimum sağlıklarının bir kısmını iyileştirebilir. Sahiplik sırasında, Viego’nun eşyaları, saldırıları ve nihai olmayan yetenekleri, öldürülen düşmanlarınınkiler haline gelir ve ultisini tekrar kullanabilir. Viego bir düşman haline bürünmüşken, rakip şampiyonlara doğru ilerlerdiğinde ilave hareket hızı kazanır.

  • Mahvolmuş Kralın Kılıcı- Q Yeteneği

Pasif: Viego’nun saldırıları hedefin mevcut canının yüzdelik bir bölümünü hasar olarak rakibe verir. Viego, yakın zamanda bir yetenekle vurduğu bir düşmana saldırdığında, rakibe 2 kere saldırır. İkinci vuruş, normal hasar vermek yerine hedeften can alır, ancak yine de isabet etkileri uygular ve kritik vuruş yapabilir. Bu pasif, ele geçirme sırasında korunur.

Aktif: Viego kılıcını ileri doğru saplar ve isabet alan tüm rakiplere hasar verir.

Lol Yeni Şampiyon Viego Yetenekleri

  • Hortlağın Dişleri- W Yeteneği

Viego biraz bekledikten sonra öne doğru atılır, isabet ettiği ilk düşmanı sersemleten ve ona hasar veren bir sis patlaması savurur. Yeteneği doldurarak kullanmak, sersemletme süresini arttırır.

  • Ecel Yolu- E Yeteneği

Viego yakındaki bir duvarın etrafına bir sus bulutu sarar. Viego bu sis bulutunun içerisindeyken görünmez olur, bu esnada atak hızı ve hareket hızı kazanır.

  • Kederli Yürek- Ulti Yeteneği

Viego rakip şampiyondan ele geçirdiği vücuttan çıkarak ileri doğru ışınlanır ve bu menzildeki en düşük can oranına sahip olan şampiyona saldırır ve buradaki şampiyonun can miktarına bağlı olarak hasar verirken; etrafta bulunan şampiyonları uzaklaştırır.

Lol Yeni Şampiyon Viego Mahvolmuş Kral

Evet pek sevgili Oyunoxs okuyucuları, sizler için League of Legends’ın son şampiyonu olan Mahvolmuş Kral Viego’nun yeteneklerini sizler için araştırdık ve yazdık. Eğer bizi Instagram’dan takip etmiyorsanız; buradan Instagram sayfamıza gidebilir, paylaştığımız haberlerden anında haberdar olabilir ve paylaştığımız diğer gönderilerimizi de takip edebilirsiniz. Bir sonraki yazımızda görüşünceye dek kendinize çok iyi bakın, hoşça kalın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here