Lords Mobile ile oyunculara karşı savaşmaya başlayın!

0
98
Lords Mobile oyunu

Lords Mobile ile oyunculara karşı savaşmaya başlayın! Igg.com tarafından geliştirilen ve 26 Şubat 2016 tarihinde iOS ve Android için yayımlanan “Strateji ve Rol Yapma oyunları” türünde olan oyunumuz Lords Mobile yeni oyuncuları bekliyor. Ayrıca oyunumuzu BlueStacks kullanarak bilgisayarınızdan da oynayabilirsiniz. Bilgisayardan nasıl oynayacağınızı bilmiyorsunuz? Yazımızın devamında sizler için yazdık. Herkese keyifli okumalar. İşte detaylar!

Lords Mobile ile oyunculara karşı savaşın!

Çinli bir oyun şirketi olan IGG.com tarafından geliştirilen ve yayımlanan oyunumuz Strateji ve Rol Yapma oyunları türündedir. Oyunun geliştiricisi ve yayımcısı olan IGG.com stüdyosunun daha önce geliştirdiği oyunlar ise;

  • Castle Clash
  • Mobile Royale
  • Time Princess
  • Omega Legends
  • Valiant Tales

Sizde Lords Mobile dünyasında diğer oyunculara karşı savaşmak ister misiniz? Bu oyunu BlueStacks kullanarak bilgisayarınızdan da kolayca oynayabilirsiniz.

Lords Mobile

Lords Mobile oyununun özellikleri!

Lords Mobile, IGG.com tarafından geliştirilen oyunumuz oynaman için seni bekliyor. Bu savaşta favori kahramanlarından ve arkadaşlarından yardım alarak gücünü artır. Bu açık dünya mobil Android oyununda, milyonlarca oyuncu mevcut. Bu oyunda, diğer gerçek oyuncularla etkileşim halinde olman veya onlarla savaşman mümkün. Oyunda güçlü müttefiklere sahip olmak tamamen senin lehine olacak. Güçlü müttefikler edinerek güçlen ve onlarla birlikte girdiğin savaşlarda galip ol. Savaşlarda galip gelerek imparatorluğunu yarat ve krallık tahtına otur. Adil bir kral ol ve halkına değerli miraslar bırak. Karakterini geliştirmek ve güçlendirmek, bu savaş oyununda hayatta kalabilmek için en önemli etken.

Başarı potansiyeli olan kahramanları kirala ve onları geliştirerek daha çok güçlendir. Krallık yolunda onların desteğini al ve savaşlarda galip gel. Bu RPG oyununda, yanındaki güçlü müttefik ve karakterlerinle galip gelen kişi sen ol. Strateji yönün Lords Mobile oyununda başarılı olabilmen için çok önemli. Savaşlarda galip gelmek için stratejiler geliştir ve onları savaşlarda rakiplerini alt etmek için kullan. İstediğin zaman krallık değiştirmen mümkün! Sadece bir tıkla yeni diyarlara geçip, bu diyarlarda krallığını oluşturabilirsin. 3D grafiklerle süslenmiş bu çarpıcı MMO oyununda, farklı diyarların çarpıcı görüntüleriyle mest olacaksın. Yeni diyarlarda karşılaştığın korkunç canavarlarla müttefik olup bu savaşta gücüne güç katmayı da unutma.

Lords Mobile ile oyunculara karşı savaşmaya başlayın

Bluestacks ile Bilgisayardan da Oynayabilirsiniz!

Oyunu dilerseniz bilgisayardan da oynayabilirsiniz. Bunun için yapmanız gerekenler ise çok basit. Size verdiğimiz linkten Bluestacks uygulamasını bilgisayarınıza kurarak yüzlerce mobil oyunu rahatlıkla oynayabilirsiniz. Bilgisayarınız üzerinden mobil oyunları oynamak size oldukça avantaj sağlayacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here