Marvel Strike Force – Süper Güçler Birlikte!

0
76

MARVEL Strike Force, Star Trek, The Walking Dead ve Looney Tunes gibi pek çok lisanslı oyun ile tanıdığımız Scopely tarafından geliştirildi. Mart 2018’de yayımlanan bu rol yapma oyunu, neredeyse 2.5 seneden bu yana en meşhur Marvel süper kahramanlarıyla süper kötü adamlara karşı savaşmanı sağlıyor.

Süper Kahramanlar ve Süper Kötü Adamlar Birlikte Çalışıyor!

Artık işler değişti! Kahramanlar ile Kötü Adamlar ortak bir tehdide karşı koymak için bir araya geliyor! İster Örümcek Adam, Doktor Strange, Groot, Roket Rakun, Kaptan Amerika ve Iron Man’den oluşan bir tabur kur, ister Loki, Elektra ve Venom’u seç: Her halükarda, dünyayı tehdit eden kadim bir kötülüğe karşı savaşan gerekiyor! Unity grafik motoruyla geliştirilen ve iOS & Android platformlarını destekleyen MARVEL Strike Force, çarpıcı bir görsel kaliteye sahip ve sinematik bir mobil video oyunu deneyimi sunuyor.

Taburundaki kahramanları çeşitli ekipmanlarla donatıp güçlendirebilir, seviyelerini yükseltebilirsin. Ancak tek yapabileceğin bunlar değil. Onların evrim geçirmesini sağlayıp tamamen farklı ve çok daha güçlü bir süper kahraman da elde edebilirsin! Sıra tabanlı savaşlarda 5’e 5 mücadele edecek ve uzman dövüş taktikleri kullanacaksın: Zaferi kazanmak için, kahramanlarının tüm yeteneklerini kullanman ve onları sürekli olarak geliştirmen gerekiyor. Üstelik neredeyse her güncellemeyle oyuna yeni kahramanlar ekleniyor. Kelimenin tam anlamıyla destansı bir kahraman taburu oluşturabilirsin! En güçlü takımı kur ve taarruza karşı koymak için mücadeleye başla sana unutulmaz bir macera vaat ediyor!

"<yoastmark

Marvel Strike Force Oyununu Bluestacks Sayesinde Bilgisayarınızdan rahatlıkla oynayabilirsiniz!

Marvel evrenindeki macerana başlaman için yapmak gereken ilk şey, BlueStacks’in en son sürümünü bilgisayarına indirmek. Kurulumu tamamladıktan sonra BlueStacks’i başlat ve Google hesabınla giriş yap: Bu sayede Play Store üzerinden yükleme yapabileceksin. Ana ekrandaki arama kutusuna Marvel Strike Force yazıp Enter tuşuna bas ve görüntülenen sonuçlar arasından oyunu seçip “yükle” düğmesine tıkla. Muazzam grafik kalitesine rağmen oyunun boyutu oldukça küçük, indirme işlemi çok uzun sürmeyecek. Üstelik başka bir şey yapmana gerek yok: BlueStacks oyunu otomatik olarak yükleyecek ve Marvel evrenine giriş yapmaya hazır olduğunda seni bilgilendirecek!ü

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here